reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Jesteśmy mistrzyniami zamartwiania się, zwłaszcza jak się na dziecko długo czekało. Mam tak samo🤭. Też uważałam że tam nic się nie dzieje, ale jak już kiedyś pisałam nasze dzidzie rosna spokojnie i nie zawsze robią koło siebie szum. Mam brzuch, bo mam wzdęcia. Czasem coś zakluje, nie boli nic. A ono sobie rośnie spokojnie. Prenatalne za 10 dni. Mam nadzieję że czas szybko zleci bo z uwagi na moje lata czuje spory stres. Raczej na teście pappa się nie skończy więc to oczekiwanie na wymierne wyniki jeszcze się wydłuży. Chciałam od razu robić nifty ale nie chcieli mnie zapisać i kazali czekać na wyniki z usg...bez sensu.
Wszystko będzie dobrze, nie zakładaj że wogole pappa może być zła:) to statystki nie ma czym się przejmować kiedyś wgl tego nie robili. Jeśli usg prawidłowe będzie napewno idealnie 🥰 ja też o tym myślałam a Pappa spoko 😊
 
Witam w ten piękny słoneczny dzień 😁
Mi wszystkie objawy minęły ale trzymam się myśli, że wszytko jest dobrze. Do wizyty jeszcze 4 dni🙈 Jak wszytko pójdzie zgodnie z planem to w końcu poinformuje szefa o moim stanie i zaczniemy mówić rodzinie. Liczę, że przy okazji wizyty poznamy płeć i po woli zacznę w końcu czuć ruchu, w tedy odliczanie do kolejnej wizyty będzie łatwiejsze 😊 A wam jak mija weekend?😁
 
Witam w ten piękny słoneczny dzień 😁
Mi wszystkie objawy minęły ale trzymam się myśli, że wszytko jest dobrze. Do wizyty jeszcze 4 dni🙈 Jak wszytko pójdzie zgodnie z planem to w końcu poinformuje szefa o moim stanie i zaczniemy mówić rodzinie. Liczę, że przy okazji wizyty poznamy płeć i po woli zacznę w końcu czuć ruchu, w tedy odliczanie do kolejnej wizyty będzie łatwiejsze 😊 A wam jak mija weekend?😁
Mi tez minęły wszystkie objawy jakoś 1,5 tyg temu i bardzo się bałam a wczoraj okazało się ze wszystko jest super także na pewno u Ciebie tez tak będzie! 😊
U nas tez słoneczko swieci ale w gratisie jest straszne wiatrzycho🙈 zaraz ide z pieskiem na spacerek do lasu, trzeba trochę przewietrzyć głowę bo coś mnie dziś boli :/

Miłego weekendu wszystkim 😘
 
Dzień piękny a ja od wczoraj chora😪 boli mnie głowa, mam zatkany nos i wgl jakaś słaba jestem 😐 leżę a miedzy czasie posprzątałam w kuchni i zrobiłam obiad. Dobrze, że syn jakoś się bawi i nie marudzi 🙏 wizytę i uzg prenatalne mam w czwartek, mam nadzieję, że wyzdrowieje...
 
O losie.. Ja mam za sobą kolejną dramatyczna noc..budziłam się co chwilę 😔 jestem wykończona..
Dziś mi było głównie za gorąco.. Ale żeby aż tak nie moc zapaść w mocny sen 😔
Może już podświadomie też martwię się poniedziałkowym usg🤷‍♀️
Ja też w poniedziałek i to dopiero o 19 🤦‍♀️ głowa mnie jeszcze ćmi...a dziś w nocy śnila mi sue błąd dziewczynka taka z kręconymi włoskami i kiteczkami taka roczna...
 
Kurde ja tak was czytam dziewczyny, dużo z was już ma dzieci a to moja pierwsza ciąża o którą się bardzo długo stralismy i w sumie gdyby nie pomoc lekarza i tabletki to pewnie bym nie zaszła, tak się boję żeby było Wszytsko w porządku, jestem już w 11tc czasami odczuwam delikatne bóle w podbrzuszu nie wiem czy któraś też tak ma? Za 2 tygodnie dopiero prenatalne nie wiem czy się doczekam 😅 mam tak strasznie wzdęty brzuch ze masakra, zauważyłam że jak coś zjem i to nie siadzie to mnie bierze na wymioty wczoraj zwymiotowałam i trochę w sumie poczułam ulgę. Mdłości mi już przeszły całkowicie, wydaje mi się że macica wogole nie rośnie bo jestem dalej płaska jak byłam, ciekawe kiedy zacznie mi widać brzuszek? 🤔
W pierwszej ciąży też późno było widać brzuch...teraz to tak delikatnie coś widać ale jak mam wzdęcia to mam brzuch jak balon
 
Mi tez minęły wszystkie objawy jakoś 1,5 tyg temu i bardzo się bałam a wczoraj okazało się ze wszystko jest super także na pewno u Ciebie tez tak będzie! 😊
U nas tez słoneczko swieci ale w gratisie jest straszne wiatrzycho🙈 zaraz ide z pieskiem na spacerek do lasu, trzeba trochę przewietrzyć głowę bo coś mnie dziś boli :/

Miłego weekendu wszystkim 😘
Wczoraj bolała mnie głowa. Myślałam, że po drzemce będzie lepiej ale było gorzej. Dziś za to naprawdę fajny dzień za mną😁 Byliśmy na wycieczce w lesie i udało nam się nawet nazbierać trochę grzybów 🙈
Dzień piękny a ja od wczoraj chora😪 boli mnie głowa, mam zatkany nos i wgl jakaś słaba jestem 😐 leżę a miedzy czasie posprzątałam w kuchni i zrobiłam obiad. Dobrze, że syn jakoś się bawi i nie marudzi 🙏 wizytę i uzg prenatalne mam w czwartek, mam nadzieję, że wyzdrowieje...
Dużo zdrówka życzę 🤗 Pij dużo herbaty z cytryną i sokiem malinowym, powinno pomóc 🤔
 
reklama
Wczoraj bolała mnie głowa. Myślałam, że po drzemce będzie lepiej ale było gorzej. Dziś za to naprawdę fajny dzień za mną😁 Byliśmy na wycieczce w lesie i udało nam się nawet nazbierać trochę grzybów 🙈

Dużo zdrówka życzę 🤗 Pij dużo herbaty z cytryną i sokiem malinowym, powinno pomóc 🤔
Dziękuję, niestety walczę z gorączką 🤧
 
Do góry