reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cześć Dziewczyny 🤗 Biorę luteine rano i wieczorem dopochwowo . Czy przed cytologią, którą mam rano mogę jeszcze na noc ją zaaplikować?
Drugie pytanie.. Czy w ciąży robicie badanie piersi? Jeśli tak to kiedy?
Z góry dziękuję 😚
 
Cześć Dziewczyny 🤗 Biorę luteine rano i wieczorem dopochwowo . Czy przed cytologią, którą mam rano mogę jeszcze na noc ją zaaplikować?
Drugie pytanie.. Czy w ciąży robicie badanie piersi? Jeśli tak to kiedy?
Z góry dziękuję 😚
Ja dostałam skierowanie na usg piersi i mam je zrobić na kolejną wizytę czyli to będzie w czasie, kiedy robi się prenatalne 🙂
 
Cześć Dziewczyny 🤗 Biorę luteine rano i wieczorem dopochwowo . Czy przed cytologią, którą mam rano mogę jeszcze na noc ją zaaplikować?
Drugie pytanie.. Czy w ciąży robicie badanie piersi? Jeśli tak to kiedy?
Z góry dziękuję 😚
Ja dostałam skierowanie od lekarza, nie mówił nic kiedy powinnam się dokładnie zapisać :) zapisałam się na pierwszy pasujący mi termin i to będzie u mnie 13+4 :)
 
Hej dziewczyny. My wreszcie powiedzieliśmy teściowej o ciąży i tak miło cieszyć się tym z kimś więcej niż z samym mężem. :) W przyszły weekend pewnie powiemy moim rodzicom.
U mnie ogólnie zero objawów, więc trochę jestem niespokojna. Na szczęście jutro o 14.20 mam wizytę, więc zobaczę, że wszystko jest ok i się uspokoję. A w piątek prenatalne, więc się nie zdążę znowu nakręcić. 😁
Kto jeszcze ma wizytę w przyszłym tygodniu?
Ja mam jutro badania prenatalne
 
Cześć Dziewczyny 🤗 Biorę luteine rano i wieczorem dopochwowo . Czy przed cytologią, którą mam rano mogę jeszcze na noc ją zaaplikować?
Drugie pytanie.. Czy w ciąży robicie badanie piersi? Jeśli tak to kiedy?
Z góry dziękuję 😚
Hej, też miałam cytologię z samego rana i biorę luteinę rano i wieczorem. Luteinę wzięłam normalnie wieczorem i rano też.
 
Ja mam w czwartek i też mi Wszytsko minęło boję się tej wizyty bo w sumie powiedzieliśmy już wszystkim o ciąży. Mam nadzieję że będzie ok. W czwartek będzie 11tc.
U mnie dziś 10+1 i też bezobjawowo. Wizyta za tydzień i też jak przed każdą już zaczyna się stres. Będzie dobrze 🙂 Musimy myśleć pozytywnie 😊
Ja tłumaczę sobie to tak, że organizm już przyzwyczaił się co ciąży i dlatego nie daje żadnych sygnałów.
 
U mnie dziś 10+1 i też bezobjawowo. Wizyta za tydzień i też jak przed każdą już zaczyna się stres. Będzie dobrze 🙂 Musimy myśleć pozytywnie 😊
Ja tłumaczę sobie to tak, że organizm już przyzwyczaił się co ciąży i dlatego nie daje żadnych sygnałów.
Staram się myśleć pozytywnie ale cały czas zastanawiam się czy dziudzis rozwija się prawidłowo. Masakra im bliżej wizyty tym większa myślenica... A zwłaszcza że właśnie czuje się idealnie mam ochotę chodzić po górach wręcz 😅 nawet piersi mnie nie bola. Dobrze że wizyta jest z samego rana o 8:20 a ty kiedy masz wizyte? 🙂
 
reklama
Staram się myśleć pozytywnie ale cały czas zastanawiam się czy dziudzis rozwija się prawidłowo. Masakra im bliżej wizyty tym większa myślenica... A zwłaszcza że właśnie czuje się idealnie mam ochotę chodzić po górach wręcz 😅 nawet piersi mnie nie bola. Dobrze że wizyta jest z samego rana o 8:20 a ty kiedy masz wizyte? 🙂
Ja dopiero 4.10. Ostatnią miałam w zeszłym tygodniu, wiec powinnam być spokojniejsza 🙈
Okropnie się wtedy stresowałam, a okazało się, że wszystko dobrze. Mam nadzieję, że będzie tak samo :)
W takim razie trzymam kciuki za wizytę i daj znać jak będziesz po ☺️
 
Do góry