reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej ❤️ Bardzo mi przykro ze tak Cię los doświadczył, mam nadzieje ze już żadna strata nie będzie Cię dotyczyć 😊 tez jestem na Acard i heparynie. Jakie dawki masz ? Ja neoparin 0,4 i Acard 150
Mam 75 acard i 0,4 neoparin. Dzis wzięłam drugi raz zastrzyk i kurcze po dwóch godzinach ćmi mnie głowa...nie wiem czy po tym zastrzyku czy siedzie w pracy i mnie wszyscy wkurzają i jak mi lekarz da to od 25 ide na zwolnienie chrzanię to. W poprzednich dwóch ciążach pracowałam do 13 tygodnia zaraz złapałam jakieś przeziębienie itp. Teraz nie mam zamiaru się w to bawić.
Masz zespół antyfosfolipidowy?
 
Można sery pleśniowe ale z mleka pasteryzowanego (w sumie większość jest takich u nas w sklepach)


Ja planowałam do końca listopada pracować ale wszyscy mi mówią żebym się w łeb puknela 🤣 i będę robić do końca września :) to i tak będzie wtedy 13tc
Właśnie przy gościach na szybko googlowałam i opinie były podzielone, więc stwierdziłam, że nie będe robić cyrków, bo sama wszystkim oferowałam mój ulubiony ser 😂 No i wiadomo, że nie chciałam nic mówić o ciąży.
 
Mam 75 acard i 0,4 neoparin. Dzis wzięłam drugi raz zastrzyk i kurcze po dwóch godzinach ćmi mnie głowa...nie wiem czy po tym zastrzyku czy siedzie w pracy i mnie wszyscy wkurzają i jak mi lekarz da to od 25 ide na zwolnienie chrzanię to. W poprzednich dwóch ciążach pracowałam do 13 tygodnia zaraz złapałam jakieś przeziębienie itp. Teraz nie mam zamiaru się w to bawić.
Masz zespół antyfosfolipidowy?
Ja nie mam żadnych skutków ubocznych po heparynie (nie licząc brzucha który mocno nie wyglada) a biorę ja od 2 tyg. myśle ze głowa boli Cię po prostu:) ja mam pai homozygote
 
reklama
jestem po niestety nie jestem kwietniowa mama, termin wypada mi na 23.03.
Z dzidziulkiem jest wszystko ok, niska szansa ze poronie wiec lekarz kazal zyc normalnie 😃 serduszko 140 !
Ciaza wg usg 8 tydzien🥰🥰
Łoooł, super. Serducha pozazdrościć, bardzo bardzo, bardzo. Ale i my się doczekamy. 😉 to masz najstarszą ciążę z nas wszystkich.
 
Do góry