reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A widzisz to ja w apce mam niby 4+6 a w drugiej 4+5 i ide do lekarza za tydzien. A skoro tal wczesnie to ma prawo byc nic nie widac, tzn slabo
Wiem, ale kurde ta lekarka to wszystko tak mi przekazała, że ja już zaczęłam się zamartwiać. Teraz niby poza tym,że bym spała pół dnia to nie mam żadnych objawów. Piersi mnie już zdecydowanie mniej bolą, brzuch też nie pobolewa, wcześniej bolal jak na okres. Ja już głupiej i się nakręcam.
 
reklama
Wiem, ale kurde ta lekarka to wszystko tak mi przekazała, że ja już zaczęłam się zamartwiać. Teraz niby poza tym,że bym spała pół dnia to nie mam żadnych objawów. Piersi mnie już zdecydowanie mniej bolą, brzuch też nie pobolewa, wcześniej bolal jak na okres. Ja już głupiej i się nakręcam.

Spokojnie, ha piersi mam nabrzmiale, bola dopiero jak zdejme biustonosz, bo sa mega ciezkie. Podbrzusze baaardzo delikatnie boli jak juz zmecze sie, takze bez nerwow. Zmeczona tez jestem. To wczesnie na jakieś inne objawy, idz za tydzien do ginekologa a bedzie juz wyraznie widac. Pęcherzyk niby przy 1000 widac, a mi w poprzedniej ciąży dopiero 2500 bylo widac, bo na izbie mielo stary sprzęt
 
Dziewczyny mam takie pytanie, sorki jesli zbyt prywatne ale jak rozwiazujecie kwestie lekarza? Wybieracie na nowo przy ciazy? Na nfz czy prywatnie?
Ja niestety nie mam zadnego stalego i teraz zapisalam sie na ta pierwsza wizyte ktora bedzie za 2 tyg ale to taki prywatny z łapanki trochę 🤔
 
Dziewczyny mam takie pytanie, sorki jesli zbyt prywatne ale jak rozwiazujecie kwestie lekarza? Wybieracie na nowo przy ciazy? Na nfz czy prywatnie?
Ja niestety nie mam zadnego stalego i teraz zapisalam sie na ta pierwsza wizyte ktora bedzie za 2 tyg ale to taki prywatny z łapanki trochę 🤔
ja mialam w poprzedniej ciazy prywatnie i na nfz ale ja mialam ciążę po przejściach i na lekach wiec to troche taka ciezka sytuacja była, twraz jak się okaże jednak ze jest ok tez ide do nich ;) narazie bylam wczoraj na szybko u babki z oddziału gin u nas w szpitalu ale wolę jednak moj stały "zestaw" wiec ide tylko jeszcze do niej na to jedno usg i z beta wynikami
 
Dziewczyny mam takie pytanie, sorki jesli zbyt prywatne ale jak rozwiazujecie kwestie lekarza? Wybieracie na nowo przy ciazy? Na nfz czy prywatnie?
Ja niestety nie mam zadnego stalego i teraz zapisalam sie na ta pierwsza wizyte ktora bedzie za 2 tyg ale to taki prywatny z łapanki trochę 🤔

Wybrałam takiego, ktory prowadzi prywatnie i na nfz.
 
reklama
Do góry