reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

To czy objawy są czy zanikają nie ma przełożenia czy wszystko jest ok. Ja przy drugim poronieniu miałam odwrotnie - wszystkie objawy były a okazało się że od dwóch tygodni serduszko nie bije. Znowu teraz przy tych moich krwawieniach i plamieniach od razu łapałam się za cycki i byłam pewna, że przestały boleć (myślę, że adrenalina robiła swoje) i już panika, że pewnie beta spada a na USG wychodziło że wszystko jest w porządku. 🤷🏻‍♀️ Nie ma się co tym sugerować, czytać miliona opinii i nakręcać. Mnie lekarz też powiedział, że objawy przychodzą i odchodzą i mogą mieć różne natężenie a może ich nie być wcale. To o niczym nie świadczy. Trzymam kciuki za USG! Na pewno wszystko będzie dobrze!
Masz rację 😊 Mi ostatnio na wizycie przypadkowa ginekolog powiedziała, że mdłości są prawidłowym objawem ciąży i powinny być 🙈
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam, że z czapy i nie związane z tematem ALE GODZINĘ TEMU ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY (praktyczny) i umieram ze szczęścia 😃😃😃😃 tyle lat zwlekałam....udało sięęęę 😭😭 boże co za emocje :D

Gratulacje i mocno podziwiam, że dałaś radę przechodzić w ciąży ten stres. Ja po swoim egzaminie, który zdałam, tak ryczałam że szczęścia, że nie mogłam się uspokoić. Nie wiem, czy w ciąży bym się zdecydowała, więc szacun :)
 
I przez takich ginekologów ogromne ilości kobiet się zamartwiają🤷‍♀️
Niestety są Lekarze i lekarze. Dlatego ważne żeby znaleźć swojego zaufanego, z którym czujemy się bezpiecznie. Ja widzę mega różnice po zmianie lekarza. Niby kompetencje wcześniejszego super ekstra, czego absolutnie nie kwestionuje i jestem wdzięczna za pokierowanie na poszczególne badania i do specjalistów, ale podejście do pacjenta...no średnio... Teraz mam lekarza, który dosłownie głaszcze mnie po główce, uspokaja a przy tym czuję, że wie co robi. I wiecie co, tak potrzebuje tego głaskania po główce i uspokajania. 🤷🏻‍♀️ Każda z nas ma prawo wszystko przeżywać i się bać.
 
Gratulacje i mocno podziwiam, że dałaś radę przechodzić w ciąży ten stres. Ja po swoim egzaminie, który zdałam, tak ryczałam że szczęścia, że nie mogłam się uspokoić. Nie wiem, czy w ciąży bym się zdecydowała, więc szacun :)
Dziękuję! Właśnie kurs robiłam jeszcze przed ciążą! Alee.. raz nie zdałam a potem na nowy termin w ośrodku musiałam czekać 2 miesiące :o to jakaś masakra. Tym bardziej bardzo się cieszę, że się udało, bo fizycznie (i psychicznie) czuję się fatalnie i nie wiem, co by było. A stres to jest okropny!
 
Nie mogę się dziś w ogóle ogarnąć 🙈 Musiałam dziś przyjechać do biura, więc musiałam wstać wcześniej niż ostatnio zazwyczaj wstaję. I od samego rana jestem nieprzytomna 🙈 Przez moment zrobiło się już lepiej, ale teraz znowu dopadła mnie taka senność że ledwo trzymam oczy otwarte i marzę o drzemce 😅 a w domu będę dopiero po 17 😭 😅
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam, że z czapy i nie związane z tematem ALE GODZINĘ TEMU ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY (praktyczny) i umieram ze szczęścia 😃😃😃😃 tyle lat zwlekałam....udało sięęęę 😭😭 boże co za emocje :D
Gratuluję! Po to jest to forum, żeby cieszyć się radościami również około ciążowymi :):) Prawo jazdy do duże ułatwienie w życiu. Kiedyś myślałam, że nie jest mi tak potrzebne. A dzisiaj nie wyobrażam sobie nie mieć auta ;)
 
Do góry