reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzień dobry dziewczynki :)
Dzisiaj mam pierwszą wizytę, lekki stresik jest (jakbym szla na rozmowę kwalifikacyjna 😄)
Ciagle sie zastanawiam o co mam pytac lekarza , bo ja jak ta glupia kwoka wchodze do gabinety i języka ze stresu mi brakuje i tylko przytakuje ;)
Tez tak macie ?

Hej! Tez mam dzisiaj wizytę. Idę z lista na telefonie bo mam tak samo 😄
Powodzenia dziewczyny ❤️ Jak będą foteczki to poprosimy tu na forum 😀 ja do swojej wizyty mam jeszcze 8 dni 🙈
Ps. Oczywiście ze zapominam języka w gabinecie a później siedzę i rozkminiam 🤣
 
reklama
Super! U mnie tydzień i 3 dni do urlopu 😀 jedziecie gdzieś ? My się z mężem wybieramy na tydzień nad morze i już się tego doczekać nie mogę 😊
Tez jedziemy nad morze na 5 dni ❤ W planach mieliśmy Grecję, ale teraz strach lecieć z uwagi na to co się tam dzieje. Poza tym wolę jednak zostać w PL, tak w razie jakby coś się działo, choć mam nadzieję, że wszystko będzie ok 😊🥰
 
Ale wam dobrze..
A ja juz po urlopie. 😉 ale my z mezem jezdzimy do siebie nad jezioro, takze inwestujemy w siebie, ceny tak dramatycznie wzrosły wszędzie, ze ciesze sie, ze mamy swoje miejsce, bo krucho by było. A tak w piątek pakujemy sie i do niedzieli jak pogoda dopisuje mozna relaksować sie.
 
Super! U mnie tydzień i 3 dni do urlopu 😀 jedziecie gdzieś ? My się z mężem wybieramy na tydzień nad morze i już się tego doczekać nie mogę 😊
Ja za tydzien ide na urlop, moj ostatni tydzien w Polsce i wracam do Irlandii. A we wrzesniu przeprowadzam sie na Teneryfe na pare miesiecy, jesli oczywiscie nie bedzie zadnych przeciwskazan od lekarza :) Czy ktoras z was latala na poczatku ciazy?
 
Dzień dobryyyy!
Ja też idę zawsze z milionem pytań na wizytę, a potem zapominam dosłownie wszystkiego - porównanie do rozmowy kwalifikacyjnej jest bardzo trafne :D także chyba trzeba sobie wszystko spisać.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty!

Chocolate1, zazdroszczę jeziorka, super mieć takie miejsce :) my w tym roku postawiliśmy też na Polskę, wynajmujemy domki i jeździmy sobie sami lub ze znajomymi - akurat w niedzielę wróciliśmy z gór, baardzo się teraz cieszę, że nie skusiłam się tam na alkohol, a robiliśmy aperola :D

Emka7 - wow a przeprowadzki to już BARDZO zazdroszczę :) ile czasu będziesz tam mieszkać?
co do lotów - sama planuję mały wypad do Portugalii we wrześniu i chyba po prostu zapytam lekarza co o tym myśli. Z tego, co czytałam loty w 1 trymestrze nie mają negatywnego wpływu na ciążę.
 
reklama
Dzień dobryyyy!
Ja też idę zawsze z milionem pytań na wizytę, a potem zapominam dosłownie wszystkiego - porównanie do rozmowy kwalifikacyjnej jest bardzo trafne :D także chyba trzeba sobie wszystko spisać.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty!

Chocolate1, zazdroszczę jeziorka, super mieć takie miejsce :) my w tym roku postawiliśmy też na Polskę, wynajmujemy domki i jeździmy sobie sami lub ze znajomymi - akurat w niedzielę wróciliśmy z gór, baardzo się teraz cieszę, że nie skusiłam się tam na alkohol, a robiliśmy aperola :D

Emka7 - wow a przeprowadzki to już BARDZO zazdroszczę :) ile czasu będziesz tam mieszkać?
co do lotów - sama planuję mały wypad do Portugalii we wrześniu i chyba po prostu zapytam lekarza co o tym myśli. Z tego, co czytałam loty w 1 trymestrze nie mają negatywnego wpływu na ciążę.
Planujemy zostac do stycznia, jesli wszystko bedzie dobrze. Tez czytalam, ze loty na poczatku ciazy nie maja negatywnego wplywu, ale zapytam dzisiaj lekarza. Portugalia brzmi super. A jestes zaszczepiona?

Co to Aperola to ja niestety sie skusilam i troche wypilam zanim dowiedzialam sie o ciazy, wiec pierwsze dni siedzialam i czytalam na googlach jaki to moze miec wplyw na ciaze 🤦‍♀️
 
Do góry