reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziękuję :*

Taak, byłam w szoku gdy dostałam wynik ze szpitala - szczególnie że tydzień wcześniej widziałam zarodek z bijącym serduszkiem! Ale na szczęście to już przeszłość :)

Właśnie nie wiem, czy iść - obawiam się, że będę na siłę szukała nieprawidłowości.. :) Nie chcę popaść w tryb panikary :D zapytam też o zdanie jutro lekarza :)
W sumie jak idziesz jutro do lekarza to zobaczysz co Ci zaleci :) na która wizyta?
 
reklama
W sumie jak idziesz jutro do lekarza to zobaczysz co Ci zaleci :) na która wizyta?
Na 19 :) Dam znać!

Mozesz isc dla wlasnego spokoju na przyrost, ale sama widzisz z doświadczenia, ciezko przewidziec cos co sie stac moze. Ja tez jestem po stracie, ale teraz patrze pozytywnie ! Muso byc dobrze, juz dzis smialam sie do meza, ze poród na Wielkanoc 😆

Właśnie też staram się zachować spokój, odłożyć nerwy na bok i się cieszyć :D
Ooo faktycznie, u mnie też pewnie okolice Wielkanocy! a ten kwiecień jakoś ogólnie mi się podoba :)
 
Na 19 :) Dam znać!



Właśnie też staram się zachować spokój, odłożyć nerwy na bok i się cieszyć :D
Ooo faktycznie, u mnie też pewnie okolice Wielkanocy! a ten kwiecień jakoś ogólnie mi się podoba :)
Kwiecień jest super, robi się cieplutko, my się ogarniemy przed latem i będzie można śmigać na spacerki z wózkiem 😄
 
Na 19 :) Dam znać!



Właśnie też staram się zachować spokój, odłożyć nerwy na bok i się cieszyć :D
Ooo faktycznie, u mnie też pewnie okolice Wielkanocy! a ten kwiecień jakoś ogólnie mi się podoba :)
Kwiecień jest super, tak na wiosnę i dzieci tez są super, wiem co mówię bo sama jestem z kwietnia 😂
 
Na 19 :) Dam znać!



Właśnie też staram się zachować spokój, odłożyć nerwy na bok i się cieszyć :D
Ooo faktycznie, u mnie też pewnie okolice Wielkanocy! a ten kwiecień jakoś ogólnie mi się podoba :)

Hah ja planowalam, ze to porod bym miala na grudzien, ale coz nie wyszło. Ale kwiecien faktycznie spoko, juz troche zima odpusci i blizej lata jak dalej. Jeszcze czlowiek zdazy zapanowac nad sylwetka troche
 
Dzień dobry dziewczynki :)
Dzisiaj mam pierwszą wizytę, lekki stresik jest (jakbym szla na rozmowę kwalifikacyjna 😄)
Ciagle sie zastanawiam o co mam pytac lekarza , bo ja jak ta glupia kwoka wchodze do gabinety i języka ze stresu mi brakuje i tylko przytakuje ;)
Tez tak macie ?

Podobnie, najważniejsze informacje które mi są potrzebne wyszukuje potem tu na forum, bo stres zjada mnie.
Super, ze juz dzis masz wizyte, daj znac po co i jak. 😉 zdaze sie napatrzec na wasze usg dziewczyny i sama wtedy bede zaprawiona w boj, co mnie bedzie czekac.
 
Dzień dobry dziewczynki :)
Dzisiaj mam pierwszą wizytę, lekki stresik jest (jakbym szla na rozmowę kwalifikacyjna 😄)
Ciagle sie zastanawiam o co mam pytac lekarza , bo ja jak ta glupia kwoka wchodze do gabinety i języka ze stresu mi brakuje i tylko przytakuje ;)
Tez tak macie ?
Hej! Tez mam dzisiaj wizytę. Idę z lista na telefonie bo mam tak samo 😄
 
reklama
Do góry