reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć :) Chciałam dołączyć do wątku i przywitać się póki co bardzo nieśmiało, ale z dużą nadzieją :D
Dzisiaj zobaczyliśmy 2 kreski na teście, jestem (tak mi się wydaje) w okolicy 12 DPO.
Miałam już 2 poronienia, w tym jedno przez zaśniad groniasty, także stresik jest dość duży. Już jutro lecę do lekarza, wiem, że na USG nic nie będzie, ale może powinnam brać jakieś leki.. sama nie wiem. Chcę go wypytać :)

Jeśli chodzi o mnie to mam 30 lat, zaśniada-dziada pozbyłam się w listopadzie 2020 i po pół roku powooli zaczęliśmy wracać do starań :)

Trzymam za Was kciuki! :*
 
reklama
Dziewczyny, ja procz takiej ogolnej sennosci nie mam zadnych typowych objawow.
Od wczoraj mnie kilka razy zemdlilo i tyle.
Za to od kilku dni non stop mi sie odbija, nie umiem tego opanowac. Nigdy czegos takiego nie mialam. Myslicie ze to tez moze byc zwiazane z wplywem hormonow na uklad pokarmowy?
Mam to samo z tym odbijaniem, nie jesteś sama 😀
 
Cześć :) Chciałam dołączyć do wątku i przywitać się póki co bardzo nieśmiało, ale z dużą nadzieją :D
Dzisiaj zobaczyliśmy 2 kreski na teście, jestem (tak mi się wydaje) w okolicy 12 DPO.
Miałam już 2 poronienia, w tym jedno przez zaśniad groniasty, także stresik jest dość duży. Już jutro lecę do lekarza, wiem, że na USG nic nie będzie, ale może powinnam brać jakieś leki.. sama nie wiem. Chcę go wypytać :)

Jeśli chodzi o mnie to mam 30 lat, zaśniada-dziada pozbyłam się w listopadzie 2020 i po pół roku powooli zaczęliśmy wracać do starań :)

Trzymam za Was kciuki! :*
Witaj ❤️ Ale Ci się trafiło z tym zaśniadem bidulko :( oby już teraz wszystko było dobrze! Będziesz tez szła na betę ?
 
Cześć :) Chciałam dołączyć do wątku i przywitać się póki co bardzo nieśmiało, ale z dużą nadzieją :D
Dzisiaj zobaczyliśmy 2 kreski na teście, jestem (tak mi się wydaje) w okolicy 12 DPO.
Miałam już 2 poronienia, w tym jedno przez zaśniad groniasty, także stresik jest dość duży. Już jutro lecę do lekarza, wiem, że na USG nic nie będzie, ale może powinnam brać jakieś leki.. sama nie wiem. Chcę go wypytać :)

Jeśli chodzi o mnie to mam 30 lat, zaśniada-dziada pozbyłam się w listopadzie 2020 i po pół roku powooli zaczęliśmy wracać do starań :)

Trzymam za Was kciuki! :*
Witamy ! Trzeba myslec optymistycznie, buziaki. Daj znac jak jutro po wizycie
 
Witaj ❤️ Ale Ci się trafiło z tym zaśniadem bidulko :( oby już teraz wszystko było dobrze! Będziesz tez szła na betę ?

Dziękuję :*

Taak, byłam w szoku gdy dostałam wynik ze szpitala - szczególnie że tydzień wcześniej widziałam zarodek z bijącym serduszkiem! Ale na szczęście to już przeszłość :)

Właśnie nie wiem, czy iść - obawiam się, że będę na siłę szukała nieprawidłowości.. :) Nie chcę popaść w tryb panikary :D zapytam też o zdanie jutro lekarza :)
 
Dziękuję :*

Taak, byłam w szoku gdy dostałam wynik ze szpitala - szczególnie że tydzień wcześniej widziałam zarodek z bijącym serduszkiem! Ale na szczęście to już przeszłość :)

Właśnie nie wiem, czy iść - obawiam się, że będę na siłę szukała nieprawidłowości.. :) Nie chcę popaść w tryb panikary :D zapytam też o zdanie jutro lekarza :)

Mozesz isc dla wlasnego spokoju na przyrost, ale sama widzisz z doświadczenia, ciezko przewidziec cos co sie stac moze. Ja tez jestem po stracie, ale teraz patrze pozytywnie ! Muso byc dobrze, juz dzis smialam sie do meza, ze poród na Wielkanoc 😆
 
reklama
Do góry