reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, mogłaby mi któraś pomóc zinterpretować wyniki badania na toksoplazmozę i różyczkę... Nic z tego nie rozumiem, zwariuje do wizyty [emoji26]
Nie masz się czego obawiać. [emoji846] W przypadku różyczki mogłaś być na nią szczepiona (jak chyba większość kobiet) lub mogłaś ją przejść - stąd podwyższone igg. W przypadku toksoplazmozy - mogłaś się jej nabawić i stąd przeciwciała, natomiast musiało to być dawno, bo igm masz chyba ujemne (nie widzę norm). U mnie też wyszła toxo w igg i lekarz mówił że to nawet lepiej, bo nie ma zagrożenia że zachoruje na to w trakcie ciąży [emoji848]
 
Wy już prenatalne a ja nawet nie wiem co dalej. W ktorym tygodniu będziecie podczas tego badania?
Ja też już mam wyznaczony termin (chciałam iść do dobrego genetyka i wolałam wcześniej zarezerwować) na 12.10. To będzie jakoś równo 13 + 0 licząc od ostatniej miesiączki.
 
Kochane witam się nieśmiało! Co prawda jeszcze terminu lekarz mi nie wyznaczył (pewnie ostrożnościowo, bo ciąża o podwyższonym ryzyku, po dwóch wcześniejszych poronieniach), ale moje wyliczenia wskazują na kwiecień właśnie. Różnie też może z tym kwietniem być, bo w brzuszku bliźniaki ❤️❤️, jednak mimo wszystko przycupnę tutaj z Wami. 🙂 Aktualnie 9 tc. Jutro wizyta i USG i przyznam szczerze, że zaczynam świrować troszkę... Jestem już po perypetiach z krwawieniem, plamieniem, pobyt szpitalu też mam za sobą - na szczęście na strachu się skończyło. Ostatnia wizyta była 2 tyg. temu, oby jutrzejsza też skończyła się pozytywnie.
Hej! 🙂Miło nam Cie witać u nas 🙂 gratuluję podwójnego szczęścia 😍 to będą pierwsze Twoje dzieciaczki? 🙂 Koniecznie daj znać jutro jak u lekarza 🙂
 
Kochane witam się nieśmiało! Co prawda jeszcze terminu lekarz mi nie wyznaczył (pewnie ostrożnościowo, bo ciąża o podwyższonym ryzyku, po dwóch wcześniejszych poronieniach), ale moje wyliczenia wskazują na kwiecień właśnie. Różnie też może z tym kwietniem być, bo w brzuszku bliźniaki ❤️❤️, jednak mimo wszystko przycupnę tutaj z Wami. 🙂 Aktualnie 9 tc. Jutro wizyta i USG i przyznam szczerze, że zaczynam świrować troszkę... Jestem już po perypetiach z krwawieniem, plamieniem, pobyt szpitalu też mam za sobą - na szczęście na strachu się skończyło. Ostatnia wizyta była 2 tyg. temu, oby jutrzejsza też skończyła się pozytywnie.
Podwójne gratulacje! Trzymam kciuki za wizyte 😉😉😉
 
reklama
Do góry