reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ja już po ! Według usg nie ma się do czego przyczepić wszystko w porządku, dzieciątko ruchliwe, szalało wszystko w normie :) Magiczna wizyta :)
No i prawdopodobnie będzie dziewczynka :)
Super, mega się cieszę że wszystko okej 😊 zechcesz zdradzić mi u jakiego lekarza byłaś? Ja jestem zapisana do dr Lańczyka.
 
Dziewczyny a tak z innej beczki... Jak radzicie sobie o ile u Was występują z zaparciami? Wcześniej nigdy nie miałam problemu z przemiana metabolizmu. Mecze się już od kilku dni. Próbowałam chyba wszystkich naparów: herbatka koperkowa, mięta, pokrzywa, rumianek.. Nadal nic..
Dodatkowo od kilku dni rano kiedy wstaje, czuje się jakby traktor po mnie przejechał w nocy.. Dzisiaj doszły mega mdłości i czuje, ze skończy się to niebawem w toalecie.. 😔
 
Dziewczyny ja już po ! Według usg nie ma się do czego przyczepić wszystko w porządku, dzieciątko ruchliwe, szalało wszystko w normie :) Magiczna wizyta :)
No i prawdopodobnie będzie dziewczynka :)

Ale super! Gratulacje!
Ja sie plci pewnie dowiem dopiero w 20 tyg na polowkowym bo ten lekarz na nfz ma tak slaby sprzet ze nawet nie licze ze cos zechce zobaczyc za 3 tyg. Nie ukrywam ze dalabym sie pokroic za dziewczynke ale jakos wewnetrznie jestem przekonana ze bedzie kolejny chlopak, ja jakos nie rodze dziewczynek 😂 nawet imie dla chlopaka juz jest. Tak ze, nie robie sobie nadziei choc gdyby zdarzyl sie cud to bym chyba uklekla i nie wstala.
 
Dziewczynki, idę dziś na imprezę firmową i w związku z tym takie może głupie pytanie czy mogę tańcować do woli? Ciąży nie mam zagrożonej ale sportów nie uprawiam i raczej senny tryb życia teraz prowadzę, jak potańuje to czy nie naraze dzidzi na dyskomfort???🙈🙈🙈
 
Dziewczynki, idę dziś na imprezę firmową i w związku z tym takie może głupie pytanie czy mogę tańcować do woli? Ciąży nie mam zagrożonej ale sportów nie uprawiam i raczej senny tryb życia teraz prowadzę, jak potańuje to czy nie naraze dzidzi na dyskomfort???🙈🙈🙈
Myślę, że aktualnie dzidzia jest na tyle mała że mało co mogłoby narazić ją na dyskomfort 😅 Jeśli dobrze się czujesz to tańcuj do woli 😊
 
reklama
Dziewczyny ja już po ! Według usg nie ma się do czego przyczepić wszystko w porządku, dzieciątko ruchliwe, szalało wszystko w normie :) Magiczna wizyta :)
No i prawdopodobnie będzie dziewczynka :)
Gratuluję! :) Cudowne wiadomości. Nie wiedziałam, że tak wcześnie można już płeć określić :)
 
Do góry