reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny gratuluje dzisiejszych wyników !
Ja mam jutro prenatalne na 8:00, już nie mogę się doczekać, lekki stresik jest - z tego co widzę chyba jestem pierwsza ?
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz pięknego zdrowego Dzidziusia :-) U mnie prenatalne dopiero za niecały miesiąc... Ja wizytę mam dopiero w sobotę (8+4). Tak to już jest, żyjemy od wizyty do wizyty 😊 Daj znać po badaniu !
 
Kochane witam się nieśmiało! Co prawda jeszcze terminu lekarz mi nie wyznaczył (pewnie ostrożnościowo, bo ciąża o podwyższonym ryzyku, po dwóch wcześniejszych poronieniach), ale moje wyliczenia wskazują na kwiecień właśnie. Różnie też może z tym kwietniem być, bo w brzuszku bliźniaki ❤️❤️, jednak mimo wszystko przycupnę tutaj z Wami. 🙂 Aktualnie 9 tc. Jutro wizyta i USG i przyznam szczerze, że zaczynam świrować troszkę... Jestem już po perypetiach z krwawieniem, plamieniem, pobyt szpitalu też mam za sobą - na szczęście na strachu się skończyło. Ostatnia wizyta była 2 tyg. temu, oby jutrzejsza też skończyła się pozytywnie.
Dziewczyny gratuluje dzisiejszych wyników !
Ja mam jutro prenatalne na 8:00, już nie mogę się doczekać, lekki stresik jest - z tego co widzę chyba jestem pierwsza ?
Zycze Wam powodzenia na jutrzejszych wizytach 💓 trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze.
 
Poza tym mi ginekolog zawsze sprawdza śluz.. W sensie kolor i konsystencję więc jeśli jest u Ciebie coś nie tak powinien odrazu to zauważyć i coś zalecić 😊
Właśnie w Medicoverze to tak totalnie z dupy jest 🤯 bo lekarz podczas wizyty w gabinecie nie robi usg tylko daje skierowanie na usg a później jak już idę na usg to lekarz robiący badanie nie robi kompletnie nic prócz badania, nie przeprowadza żadnego wywiadu ani nic prócz pytania o to co jest niezbędne do badania. Więc ani nie sprawdza śluzu ani nic, każe się rozebrać, położyć na kozetce, robi badanie i do widzenia 🙄 nawet ostatnio któraś pisała, że powiedział jej że ma krwiaka ale po więcej informacji to ma się skontaktować z lekarzem prowadzącym 😏
 
reklama
Do góry