reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ja procz takiej ogolnej sennosci nie mam zadnych typowych objawow.
Od wczoraj mnie kilka razy zemdlilo i tyle.
Za to od kilku dni non stop mi sie odbija, nie umiem tego opanowac. Nigdy czegos takiego nie mialam. Myslicie ze to tez moze byc zwiazane z wplywem hormonow na uklad pokarmowy?
 
Hej,
Niesmialo bo nie jestem pewna, ale się witam (najwyżej tylko na chwile). Dzisiaj zrobiony test wyglądał tak, ale po 15-20 min był całkiem biały praktycznie. Niby to moja 3 ciąża ale zglupialam 😂

Zobaczymy za 2-3 dni co się wydarzy, ale zakładam ze róż nie bierze się z powietrza...

co sądzicie?
Zobacz załącznik 1303932
Hej,
A ktorego dnia po owulacji zrobilas test? Kreseczke widac, jest jasniutka bo moze to jeszcze bardzo wczesna ciąża;)
 
Hej,
A ktorego dnia po owulacji zrobilas test? Kreseczke widac, jest jasniutka bo moze to jeszcze bardzo wczesna ciąża;)
Tak, jest bardzo wczesnie bo to dopiero 10dpo. Coś mnie podkusiło bo na początku ciąży specyficznie bolały mnie plecy i właśnie tak mnie bolą od 2-3 dni 😂 generalnie nie czepialabym się tej kreski bo jasna to dalej kreska ale to ze wzięła i zniknęła mnie zastanawia... 🤷🏻‍♀️
 
Tak, jest bardzo wczesnie bo to dopiero 10dpo. Coś mnie podkusiło bo na początku ciąży specyficznie bolały mnie plecy i właśnie tak mnie bolą od 2-3 dni 😂 generalnie nie czepialabym się tej kreski bo jasna to dalej kreska ale to ze wzięła i zniknęła mnie zastanawia... 🤷🏻‍♀️
Kochana zrób sobie jutro bete to bedziesz wiedziala na czym stoisz. Ja tez robilam sobie test bardzo wcześnie bo 9dpo i mialam taka samą kreskę ale ona nie zniknęła. Po co się zamarteiac czy domyślać. Beta prawdę powie :)
 
Hej,
Niesmialo bo nie jestem pewna, ale się witam (najwyżej tylko na chwile). Dzisiaj zrobiony test wyglądał tak, ale po 15-20 min był całkiem biały praktycznie. Niby to moja 3 ciąża ale zglupialam 😂

Zobaczymy za 2-3 dni co się wydarzy, ale zakładam ze róż nie bierze się z powietrza...

co sądzicie?
Zobacz załącznik 1303932
Testów się nie rozbiera, kreska bardzo jasna ale może być fabryczna. Powtórz za 2 dni :)

Ja dzisiaj z samego rana pojechałam na badania z krwi i coś czuję, że się skończy lekami na tarczycę.
Obawiałam się glukozy, a jest totalnie w środku normy, za to TSH 4,01 przy normie do 4,30.
No i ewidentnie mam niedobór żelaza.

Dziewczyny, suplementujecie się same żelazem, czy czekacie na zalecenia jakiś specjalnych preparatów od lekarza?
Norma tsh w ciąży to 2,5
 
reklama
Do góry