reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja się zaczyna szperać w internecie to faktycznie można znaleźć wiele opowieści o połogu i o tym jaki bywa trudny 😔i chyba zdecydowana większość kobiet tą część wspomina najgorzej 😔
Ja myślę żeby zacząć (za jakiś czas😁) ćwiczyć mięśnie macicy.. Może będzie później ciut łatwiej..

Właśnie sporo czytałam o ćwiczeniach mięśnia dna miednicy - kilka koleżanek chodzi teraz do fizjoterapeutek, które pomagają im w ćwiczeniach, a jedna kupiła sobie też narzędzie do ćwiczeń. Muszę się tym też zainteresować :)
 
reklama
Ja się zaczyna szperać w internecie to faktycznie można znaleźć wiele opowieści o połogu i o tym jaki bywa trudny 😔i chyba zdecydowana większość kobiet tą część wspomina najgorzej 😔
Ja myślę żeby zacząć (za jakiś czas😁) ćwiczyć mięśnie macicy.. Może będzie później ciut łatwiej..
Ja już się kiedyś tyle naczytałam o strasznym połogu, ze już mnie chyba nic nie zdziwi (ale pewnie tak 🙈). W ogóle nie snuje wizji początku macierzyństwa jako sielanki z bobasem jak z reklamy, ale tez nie ma co nastawiać się na najgorsze. Już przetrwałam miesiąc 🤮(gdzie kiedyś 2dniowa grupa żołądkowa mnie wyknczala) to potem tez jakoś dam radę 🤷🏻‍♀️
 
Ja już się kiedyś tyle naczytałam o strasznym połogu, ze już mnie chyba nic nie zdziwi (ale pewnie tak 🙈). W ogóle nie snuje wizji początku macierzyństwa jako sielanki z bobasem jak z reklamy, ale tez nie ma co nastawiać się na najgorsze. Już przetrwałam miesiąc 🤮(gdzie kiedyś 2dniowa grupa żołądkowa mnie wyknczala) to potem tez jakoś dam radę 🤷🏻‍♀️
Na pewno damy radę, ale warto się doedukować żeby mieć większą świadomość tego co może nas czekać - przynajmniej ja tak myślę
Internet jest teraz taką bazą danych że należy korzystać 😁nie mówię że ze wszytskiego, ale chyba faktycznie temat połogu jest mocno odsuwany na bok..
 
Dzien dobry.
Ja tez z tych co stanu ciazowego zwyczajnie nie lubia. Teraz mdlosci potem zgaga, bol zeber, kregoslupa i ogolnie coezkosc w kazdym ruchu. Polog to faktycznie okropienstwo. U mnie kolejna cesarka wiec jeszcze gorzej w sumie. Jeszcze calkiem swierzo pamietam ten bol i przeraza mnie wizja ponownego przechodzenia przez to :( ale wyjscia nie ma.
 
Dzien dobry.
Ja tez z tych co stanu ciazowego zwyczajnie nie lubia. Teraz mdlosci potem zgaga, bol zeber, kregoslupa i ogolnie coezkosc w kazdym ruchu. Polog to faktycznie okropienstwo. U mnie kolejna cesarka wiec jeszcze gorzej w sumie. Jeszcze calkiem swierzo pamietam ten bol i przeraza mnie wizja ponownego przechodzenia przez to :( ale wyjscia nie ma.
Każda kobieta ma w sobie ogromną moc ❤️
 
Dzien dobry.
Ja tez z tych co stanu ciazowego zwyczajnie nie lubia. Teraz mdlosci potem zgaga, bol zeber, kregoslupa i ogolnie coezkosc w kazdym ruchu. Polog to faktycznie okropienstwo. U mnie kolejna cesarka wiec jeszcze gorzej w sumie. Jeszcze calkiem swierzo pamietam ten bol i przeraza mnie wizja ponownego przechodzenia przez to :( ale wyjscia nie ma.

Ciekawi mnie to, że tak wiele kobiet naprawdę strasznie cierpi w trakcie porodu lub po cesarce, niejednokrotnie zostawia to ślad lub uraz psychiczny a mimo wszystko wiele z nich decyduje się potem na kolejną ciążę - to pragnienie potomstwa jest silniejsze, niż strach przed kolejnym takim przeżyciem.. niesamowite! duża tkwi w tym siła. ja póki co tak czysto teoretycznie sobie rozmyślam, bo nie mam dzieci, a póki co chciałabym mieć chyba jedno :)
 
Na pewno damy radę, ale warto się doedukować żeby mieć większą świadomość tego co może nas czekać - przynajmniej ja tak myślę
Internet jest teraz taką bazą danych że należy korzystać 😁nie mówię że ze wszytskiego, ale chyba faktycznie temat połogu jest mocno odsuwany na bok..
Przyszłość trzeba planować, ale do niej nie wybiegać...Sama nadejdzie, czy chcemy, czy nie
 
Ja znowu nie mam żadnych objawów wszystko jak ręka odjął od 2 dni, zaczynam się martwić dobrze ze jutro wizyta mam nadzieję że nadal serduszko będzie biło. Jutro wybije 9tc
 
Ja znowu nie mam żadnych objawów wszystko jak ręka odjął od 2 dni, zaczynam się martwić dobrze ze jutro wizyta mam nadzieję że nadal serduszko będzie biło. Jutro wybije 9tc
Ja się jednak umówiłam na dziś na 16:30,bo też po tych zmniejszonych objawach czuję że powinnam sprawdzić co i jak. Dla swojego spokoju.
Aktualnie 9+3
 
reklama
HEEEJ WSZYSTKIM ☀️🥰
Ja juz po wizycie, dzidzia urosła, ma 1.7cm, serduszko bije 162/min ❤, dziś wyszło 8+2 więc chyba nadrobił z 2 dni 🙈widzialam juz głowę, raczki i pupcie. Lekarz pokazywał tez kregoslup, ze się tworzy. Oczywiście po wizycie telefon do męża i tak się spłakałam ze ledwo rozumiał, co mówię 😅🙈 radość przeogromna ❤❤❤
W ogóle lekarz wspanialy, powiedział, że ciąża dobrze rokuje, tak wszystko pokazywał i tlumaczyl i taki serdeczny i zainteresowany, no mega!! A ekran od razu mialam nad głową swoj wlasny wiec widzialam wszystko 🥰
A to moj mały groszek 🍀💕☀️
P.S. i można jutro jechać spokojnie na urlop 😀
 

Załączniki

  • b1d05099-5fb6-4689-b627-1af36927b821.jpg
    b1d05099-5fb6-4689-b627-1af36927b821.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 69
Do góry