reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A nie macie czasem w umowie z nimi "Swobody Leczenia"? Polecam sprawdzić, z tego co wiem zazwyczaj gdzieś tam małym druczkiem jest wpisane :) Firmy typu medicover, enel med same nigdy tego nie proponują, bo dużo na tym tracą. Mi powiedziała kiedyś koleżanka z pracy i od tego czasu regularnie korzystam - zwracają 70% kosztów wizyty w innych klinikach, jeśli jest to lekarz, którego ma się w pakiecie.
Pierwsze słyszę, muszę zgłębić temat 😁
 
reklama
Koniecznie! :) Sprawdź najlepiej w umowie Waszej firmy z Medicover. Polega to na tym, że placówka do której idziesz wystawia Ci fakturę, wysyła się to do pakietowej firmy i czeka na kaskę :D
Czy maja to o czym piszesz to nie wiem, ale jest coś takiego że jeśli nie mogą zrealizować jakiegoś badania lub zabiegu który masz w pakiecie ( w moim przypadku to był masaż w ramach rehabilitacji miałam kilka i musiałabym jeździć po całej Warszawie na te zabiegi) to opłacają ci to w innej klinice
 
Czy maja to o czym piszesz to nie wiem, ale jest coś takiego że jeśli nie mogą zrealizować jakiegoś badania lub zabiegu który masz w pakiecie ( w moim przypadku to był masaż w ramach rehabilitacji miałam kilka i musiałabym jeździć po całej Warszawie na te zabiegi) to opłacają ci to w innej klinice

Aaa tak, to jest jeszcze coś innego - w takim przypadku zwracają 100% więc nawet lepiej :)
Różnica między tymi zapisami jest taka, że 70% zwracają nawet jeśli jest u nich milion dostępnych ginekologów, a Ty i tak wolisz iść gdzie indziej - bez podawania powodu.
 
No właśnie nie świadczy to o nich za dobrze 🤷🏼‍♀
Ja jestem zadowolona z nich albo tak bardzo boje się NFZ że sobie wybielam niektóre ich przewinienia, serio nie wyobrażam sobie porodu w publicznym szpitalu, słyszałam takie historie że włos się jeży- szczególnie w mojej podwarszawskiej miejscowości :/
Też jestem ciekawa co to za miejscowość. Ostatnio znajoma mówiła, że rodziła 2 lata temu w Pruszkowie i dobrze wspomina. Sama się wyprowadziłam pod Warszawę i zastanawiam się czy rodzić tam czy gdzieś bliżej. Wcześniej miałam 5 minut na Żelazną, więc wybór był prosty.
 
U nich to standard że coś źle wystawia ale to nie problem bo nawet recepcjonistki to poprawiaja, ja kilka razy tak miałam. Nawet ostatnio przed usg mi zmieniali z kosztu pacjenta na ich koszt
No właśnie dziś się skapnęłam, że lekarz wystawił mi na koszt pacjenta.. szok nie wiem co go podkusiło aby to kliknąć. Musze go pilnować z kolejnymi skierowaniami. Potem jak mi poprawili na infolinii na koszt medicover to zamiast zewnętrznie do Damiana gdzie mialam wizytę dali wewnętrznie i kolejny cyrk bo koszty ok ale miejsce zle. Finalnie juz znalazłam termin na jutro w medi i ide wewnętrznie a lekarz ma bardzo dobre opinie 😊

A czy w medicover wewnętrznie lekarz tez mi wydrukuje zdjecia ? Czy tylko w aplikacji jakiś opis bedzie... bo bym chciała zdjecie 🙈🤔🤔
 
No właśnie dziś się skapnęłam, że lekarz wystawił mi na koszt pacjenta.. szok nie wiem co go podkusiło aby to kliknąć. Musze go pilnować z kolejnymi skierowaniami. Potem jak mi poprawili na infolinii na koszt medicover to zamiast zewnętrznie do Damiana gdzie mialam wizytę dali wewnętrznie i kolejny cyrk bo koszty ok ale miejsce zle. Finalnie juz znalazłam termin na jutro w medi i ide wewnętrznie a lekarz ma bardzo dobre opinie 😊

A czy w medicover wewnętrznie lekarz tez mi wydrukuje zdjecia ? Czy tylko w aplikacji jakiś opis bedzie... bo bym chciała zdjecie 🙈🤔🤔
Jak byłam kilka razy na normalnym usg to zawsze dostawałam wydruk :)
 
reklama
Do góry