reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Powiem Wam że taki cyrk z medicover ze szok.. ok moja wina bo nie czytałam szczegółowo papierów a zobaczyłam o 18 ze lekarz przez pomyłkę wystawił mi skierowanie na koszt pacjenta. Mowie jak to jak mam pakiet... no i dzwonie co mam zrobić bo jutro rano usg... ok za godzinę mi zmienili na koszt medicover, ja patrze a tam wewnętrzne a mam wizytę zewnętrznie w centrum damiana... no porazka.. dzwonie znowu zeby mi to zmienili i czekam juz ponad godzinę.. stres ze hej a skierowanie nadal złe .... 😡😡😡
U nich to standard że coś źle wystawia ale to nie problem bo nawet recepcjonistki to poprawiaja, ja kilka razy tak miałam. Nawet ostatnio przed usg mi zmieniali z kosztu pacjenta na ich koszt
 
reklama
Wrrrr, przypałętała sie do mnie jakaś infekcja intymna 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Jutro umówiłam się na wizytę do lekarza ale szlag mnie zaraz trafi że ciągle coś 😤😤😤
 
Powiem wam dziewczyny ogólnie że jeśli chodzi o Medicover to zależy jaki macie pakiet i do jakiej grupy klientów należycie niestety. Ja się przekonałam o ile lepiej traktują pacjentów z prywatnym pakietem od tych z pracowniczym, no a jak już wgl robicie u nich operacje za gotówkę to jak w 5 gwiazdkowym hotelu :p no to jest niestety minus ale chyba pewna specyfika takich miejsc
Ilość dostępnych miejsc i niektórzy lekarze też zależą od grupy klientów do których należycie.
 

Załączniki

  • C84EDBE6-04DD-4B3C-9C17-2169225BAC97.png
    C84EDBE6-04DD-4B3C-9C17-2169225BAC97.png
    91,2 KB · Wyświetleń: 45
Powiem wam dziewczyny ogólnie że jeśli chodzi o Medicover to zależy jaki macie pakiet i do jakiej grupy klientów należycie niestety. Ja się przekonałam o ile lepiej traktują pacjentów z prywatnym pakietem od tych z pracowniczym, no a jak już wgl robicie u nich operacje za gotówkę to jak w 5 gwiazdkowym hotelu :p no to jest niestety minus ale chyba pewna specyfika takich miejsc
Ilość dostępnych miejsc i niektórzy lekarze też zależą od grupy klientów do których należycie.
No tylko nie świadczy to dobrze o placówce, w której jak mniemam większość pacjentów to pacjenci z pakietów firmowych. Tym bardziej, że pakiet który ja posiadam nie jest tanim pakietem i płacę kupę kasy a to co jest zawarte w regulaminie pakietu nijak nie pokrywa się z tym co jest w rzeczywistości 🤷‍♀️
 
No tylko nie świadczy to dobrze o placówce, w której jak mniemam większość pacjentów to pacjenci z pakietów firmowych. Tym bardziej, że pakiet który ja posiadam nie jest tanim pakietem i płacę kupę kasy a to co jest zawarte w regulaminie pakietu nijak nie pokrywa się z tym co jest w rzeczywistości 🤷‍♀️
No właśnie nie świadczy to o nich za dobrze 🤷🏼‍♀
Ja jestem zadowolona z nich albo tak bardzo boje się NFZ że sobie wybielam niektóre ich przewinienia, serio nie wyobrażam sobie porodu w publicznym szpitalu, słyszałam takie historie że włos się jeży- szczególnie w mojej podwarszawskiej miejscowości :/
 
Cześć, jestem dopiero w 5t, ale od 3 dni doskwiera mi to samo: nieregularne kłucie (takie jakby odczucie, że ból mnie przeszywa i po sekundzie koniec) mniej więcej w pochwie, ew. przy jednej z pachwin. Miałyście/macie tak też? Cy to możliwe, że już reaguje powiększająca się macica?
 
No właśnie nie świadczy to o nich za dobrze 🤷🏼‍♀
Ja jestem zadowolona z nich albo tak bardzo boje się NFZ że sobie wybielam niektóre ich przewinienia, serio nie wyobrażam sobie porodu w publicznym szpitalu, słyszałam takie historie że włos się jeży- szczególnie w mojej podwarszawskiej miejscowości :/
Możesz powi
No właśnie nie świadczy to o nich za dobrze 🤷🏼‍♀
Ja jestem zadowolona z nich albo tak bardzo boje się NFZ że sobie wybielam niektóre ich przewinienia, serio nie wyobrażam sobie porodu w publicznym szpitalu, słyszałam takie historie że włos się jeży- szczególnie w mojej podwarszawskiej miejscowości :/
W jakiej miejscowości boisz się rodzic?
 
reklama
No tylko nie świadczy to dobrze o placówce, w której jak mniemam większość pacjentów to pacjenci z pakietów firmowych. Tym bardziej, że pakiet który ja posiadam nie jest tanim pakietem i płacę kupę kasy a to co jest zawarte w regulaminie pakietu nijak nie pokrywa się z tym co jest w rzeczywistości 🤷‍♀️

A nie macie czasem w umowie z nimi "Swobody Leczenia"? Polecam sprawdzić, z tego co wiem zazwyczaj gdzieś tam małym druczkiem jest wpisane :) Firmy typu medicover, enel med same nigdy tego nie proponują, bo dużo na tym tracą. Mi powiedziała kiedyś koleżanka z pracy i od tego czasu regularnie korzystam - zwracają 70% kosztów wizyty w innych klinikach (jest limit na kwartał), jeśli jest to lekarz, którego ma się w pakiecie.
 
Do góry