reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jeśli bardzo Ci zależy, to może na szybko znajdziesz jakiś termin przez portal znany lekarz. Ja tak zrobiłam 2 tygodnie temu. Znalazłam lekarza z mojego miasta, który w tym samym dniu miał termin wolny. Niektórzy mają aktywne kalendarze wizyt więc może się uda....
Nie mam pilnej potrzeby, bo na 20. 09 mam wizytę u swojego lekarza. Ta miała być bonusową, bo mam wolny dzień plus chciałam dopytać o "znikające" objawy i pewne wątpliwości
Uzbroje się w cierpliwość i czekam do poniedziałku
 
reklama
tak jak dziewczyny piszą, ja też od razu zapisałam się na oddzielne badanie USG, po uzyskaniu przez teleporade skierowania oraz na wizytę prowadzenie ciąży. Tłumaczyli mi, ze lekarz na prowadzeniu ciąży bedzie widzial i omawial wszystkie wyniki itd i podejmował decyzje dalsze w oparciu o nie. Tak też bylo na zywo i nie było żadnego problemu🙂
Ja już raz byłam w medicover i jak się zapisalam do ginekologa prowadzenie ciąży to miał usg i je zrobił, a dziś zaskoczenie..
Nie podoba mi się jeżdżenie po dwa razy:usg a potem wizyta.
Bo zauważyłam że u nas w medicover usg robią tylko w środy.. Więc jestem pewna że będzie ciężko dopasować wizytę pod konkretny dzień..
 
Czyli usg w medicover będzie bez żadnego komentarza? Dopiero lekarz na wizycie je oceni?
A mówią chociaż czy bije serduszko i dają zdjęcie?
 
Czyli usg w medicover będzie bez żadnego komentarza? Dopiero lekarz na wizycie je oceni?
A mówią chociaż czy bije serduszko i dają zdjęcie?
Mówią i oceniają, usg jest z opisem zdjęcia dostajesz do ręki.
O wszystko możesz zapytać bo usg wykonują ginekolodzy.
Moje lekarka w medicover ma sprzęt do usg w gabinecie takze ona dodatkowo sama tez może zrobić i na pierwszej wizycie ona potwierdziła ciąże w gabinecie.
 
Nie mam pilnej potrzeby, bo na 20. 09 mam wizytę u swojego lekarza. Ta miała być bonusową, bo mam wolny dzień plus chciałam dopytać o "znikające" objawy i pewne wątpliwości
Uzbroje się w cierpliwość i czekam do poniedziałku
A co lekekarz na te znikające objawy powiedzial? Ciekawa jestem bo u mnie też jakby słabiej z tym.
 
Nie mam pilnej potrzeby, bo na 20. 09 mam wizytę u swojego lekarza. Ta miała być bonusową, bo mam wolny dzień plus chciałam dopytać o "znikające" objawy i pewne wątpliwości
Uzbroje się w cierpliwość i czekam do poniedziałku
Ja też jestem ciekawa co lekarz powiedział na zanikajace objawy ? Daj proszę znać 🤔
 
A co lekekarz na te znikające objawy powiedzial? Ciekawa jestem bo u mnie też jakby słabiej z tym.
No tak mam.. One znikają, nie muszą być ciągle w takim samym nasileniu
Za chwilę może się okazać że wrócą
Generalnie żeby nie panikować, bo mi nie tyle zniknęły ile się zmniejszyły np. Ból w podbrzuszu czy ból piersi
 
A co lekekarz na te znikające objawy powiedzial? Ciekawa jestem bo u mnie też jakby słabiej z tym.
Jak wszystko z dzieckiem Ok to pewnie nic nie powie 🤷🏻‍♀️ To bardzo indywidualna sprawa. Ponoć koło 10 tygodnia jest szczyt poziomu hcg i wtedy mdłości są najmocniejsze, a potem większość organizmów się do hormonów przyzwyczaja No i zaczyna się spadek. Każdy organizm jest kompletnie indywidualny i nie ma co się tym przejmować i patrzeć na innych. Ja bym bardzo chciała, żeby mi tez już przechodziło 🤮
 
reklama
No tak mam.. One znikają, nie muszą być ciągle w takim samym nasileniu
Za chwilę może się okazać że wrócą
Generalnie żeby nie panikować, bo mi nie tyle zniknęły ile się zmniejszyły np. Ból w podbrzuszu czy ból piersi
O to tez! Mi dwa razy zniknęły na pare dni, a może bardziej się zminimalizowaly. A potem wróciły ze zdwojona siła 🤦🏽‍♀️
 
Do góry