reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jestem zła.. Ustwilam w medicover wizytę prowadzenie ciąży, więc lekarz powinien mieć usg.. Tak mi tłumaczyli. A wchodzę a tam usg nie ma 😭więc w sumie nic nie wiem..
 
reklama
Jestem zła.. Ustwilam w medicover wizytę prowadzenie ciąży, więc lekarz powinien mieć usg.. Tak mi tłumaczyli. A wchodzę a tam usg nie ma 😭więc w sumie nic nie wiem..
Ja od razu przy zapisie jak o to spytałam to dostałam informację, że rzadko kiedy się zdarza żeby lekarz miał od razu usg. Ja trafiłam tak, że lekarz miał sprzęt do usg ale mega słabej jakości więc jedynie sprawdził czy jest zarodek i czy bije serduszko :)
 
Jestem zła.. Ustwilam w medicover wizytę prowadzenie ciąży, więc lekarz powinien mieć usg.. Tak mi tłumaczyli. A wchodzę a tam usg nie ma 😭więc w sumie nic nie wiem..
W enel-medzie jest podobnie. Osobno się musiałam zapisywać na USG do 10 tygodnia i osobno na prowadzenie ciąży, bo na USG nie chciał mi założyć karty ciąży ani dać skierowania na badania, a na zwykłej wizycie nie chciał robić USG mimo że jest w gabinecie... Dla mnie bez sensu. Pierwszą ciążę prowadziłam w Lux-medzie i na każdej wizycie co 3-4 tygodnie Pani na chwilę pokazywała mi dziecko, żeby sprawdzić czy bije serce.
 
Jestem zła.. Ustwilam w medicover wizytę prowadzenie ciąży, więc lekarz powinien mieć usg.. Tak mi tłumaczyli. A wchodzę a tam usg nie ma 😭więc w sumie nic nie wiem..
Jeśli bardzo Ci zależy, to może na szybko znajdziesz jakiś termin przez portal znany lekarz. Ja tak zrobiłam 2 tygodnie temu. Znalazłam lekarza z mojego miasta, który w tym samym dniu miał termin wolny. Niektórzy mają aktywne kalendarze wizyt więc może się uda....
 
W enel-medzie jest podobnie. Osobno się musiałam zapisywać na USG do 10 tygodnia i osobno na prowadzenie ciąży, bo na USG nie chciał mi założyć karty ciąży ani dać skierowania na badania, a na zwykłej wizycie nie chciał robić USG mimo że jest w gabinecie... Dla mnie bez sensu. Pierwszą ciążę prowadziłam w Lux-medzie i na każdej wizycie co 3-4 tygodnie Pani na chwilę pokazywała mi dziecko, żeby sprawdzić czy bije serce.

Identycznie jest w moim enel medzie. Dziwne są te zasady, bo USG w enelu u mnie robią ginekolodzy, a nie radiolodzy, więc mogliby od razu powiedzieć coś więcej i dać skierowanie na badania.
 
reklama
Jestem zła.. Ustwilam w medicover wizytę prowadzenie ciąży, więc lekarz powinien mieć usg.. Tak mi tłumaczyli. A wchodzę a tam usg nie ma 😭więc w sumie nic nie wiem..
tak jak dziewczyny piszą, ja też od razu zapisałam się na oddzielne badanie USG, po uzyskaniu przez teleporade skierowania oraz na wizytę prowadzenie ciąży. Tłumaczyli mi, ze lekarz na prowadzeniu ciąży bedzie widzial i omawial wszystkie wyniki itd i podejmował decyzje dalsze w oparciu o nie. Tak też bylo na zywo i nie było żadnego problemu🙂
 
Do góry