reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Pracujecie dziewczyny, czy już macie L4? Ja od czwartku niezależnie od tego co usłyszę biorę zwolnienie lekarskie. Jeśli ciąża jest zdrowa, to chce się chronić przed stresem. Jeśli czeka mnie poronienie, to też nie zamierzam w pracy co chwilę w bieliznę zaglądać🙄 teraz podobno nie kierują od razu na zabieg tylko czekają jak organizm sam sobie poradzi...tzn u mnie tak jest. Zabieg to ostateczność.
Ja jestem na zwolnieniu od pierwszej wizyty
 
reklama
@Rozdepka @Starlights ja tak samo, jeszcze pracuje ale jutro chce zapytać lekarza, czy po urlopie w październiku wystawi mi zwolnienie. Teraz mam dobrze, bo w czwartek ostatni dzień i 2.5 tyg wolnego więc odpocznę od pracy, dojazdów i stresu. Chciałabym po urlopie wrocic max na tydzień i tyle.
Tez mi się ciągle odbija aż mąż się ze mnie śmieje.. 🙃
 
Ja jestem na zwolnieniu od początku. Najpierw trochę plamilam, a potem rozkręciły się mdłości z wymiotami, ze nie ma szans. Mam jednak wielka nadzieje ze do 2 tygodni mi przejdzie bo bardzo bym chciała wrócić do pracy i jak wszystko będzie dobrze to pracować jak długo się będzie dało.
 
@Rozdepka @Starlights ja tak samo, jeszcze pracuje ale jutro chce zapytać lekarza, czy po urlopie w październiku wystawi mi zwolnienie. Teraz mam dobrze, bo w czwartek ostatni dzień i 2.5 tyg wolnego więc odpocznę od pracy, dojazdów i stresu. Chciałabym po urlopie wrocic max na tydzień i tyle.
Tez mi się ciągle odbija aż mąż się ze mnie śmieje.. 🙃

Ojjj 2.5 tygodnia wolnego, zazdroszczę! Jakie macie plany? :)
 
Pracujecie dziewczyny, czy już macie L4? Ja od czwartku niezależnie od tego co usłyszę biorę zwolnienie lekarskie. Jeśli ciąża jest zdrowa, to chce się chronić przed stresem. Jeśli czeka mnie poronienie, to też nie zamierzam w pracy co chwilę w bieliznę zaglądać🙄 teraz podobno nie kierują od razu na zabieg tylko czekają jak organizm sam sobie poradzi...tzn u mnie tak jest. Zabieg to ostateczność.
Ja już siedzę na L4 i zamierzam się przebranżowić w tym czasie. Do końca września muszę doprecyzować w którym kierunku chcę iść i ruszam z nauką. Po macierzyńskim chciałabym zacząć zupełnie nową ścieżkę kariery. 😉
W pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie w 4 miesiącu i tylko oglądałam seriale, a potem byłam zła, że tyle czasu zmarnowałam, że mogłam się chociaż nauczyć robić na drutach czy coś to by się przydało w przyszłości. 😂
 
Ja właśnie cały czas się zastanawiam nad zwolnieniem.. Z jednej strony nie wyobrażam sobie już siedzieć w domu z drugiej wiem że pracę mam stresującą, często gonią terminy. Jutro na wizycie porozmawiam z lekarzem co on myśli, w sumie już 3 tyg temu na wizycie delikatnie podpytywał czy chcę zwolnienie.
Staram się być dobrej myśli przed jutrem :)
 
reklama
Ja już siedzę na L4 i zamierzam się przebranżowić w tym czasie. Do końca września muszę doprecyzować w którym kierunku chcę iść i ruszam z nauką. Po macierzyńskim chciałabym zacząć zupełnie nową ścieżkę kariery. 😉
W pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie w 4 miesiącu i tylko oglądałam seriale, a potem byłam zła, że tyle czasu zmarnowałam, że mogłam się chociaż nauczyć robić na drutach czy coś to by się przydało w przyszłości. 😂

Oooo super pomysł z przebranżowieniem :) Masz już jakieś pomysły? :) Trzymam kciuki!!
Mój mąż przebranżowił się kilka lat temu - kupę pracy i czasu temu poświęcił, ale bardzo dobrze na tym wyszedł.
 
Do góry