reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Orientujesz się może czy w Medicoverze wpuszczają partnera na usg? Czytałam opinie o lekarzu, który mi będzie wykonywał usg i raczej pisali tam że jeśli partner jest w pobliżu to lekarz zaprasza go do gabinetu. Z tym że większość takich komentarzy była sprzed pandemii i nie wiem jak to jest teraz 😏
Pani w recepcji powiedziała mi że trzeba dzwonić ja będę dzwoniła gdzieś w poniedziałek bo mąż chciałby pójść :) liczę że się uda bo ostatnio w szpitalu widziałam ze panie były z partnerami natomiast nie wchodzili oni do gabinetu wiec nie wiem 🤷🏼‍♀️ Dam znać jak się dowiem
 
reklama
Jeśli tak mówicie, to dobrze. Ja to od razu pomyślałam, czy nie za późno :)

Ja mam 13+3 penatalne. Lekarz kazał mi przyjść od 12 do 14.

Dziewczyny a Wam zdążają się plamienia?
Ja od niedzieli mam cały czas. Dzwoniłam w poniedz do lekarza i powiedział, że takie beżowe i brązowe są niegroźne. I mogą pojawić się w terminie spodziewanej kolejnej miesiączki ( 8 tydz u mnie). Włączył mi 3x dziennie duphoston. Powiedział, że do kontroli przyjść jakby była żywa krew albo różowa. Też macie takie przypadki plamień?
 
Dziewczyny a czy na wizycie 10+6 lekarz zrobi już normalne usg przez brzuch czy dopochwowe?
Ja byłam wczoraj na wizycie 10+6 i właśnie też byłam ciekawa jak będzie wyglądać badanie. Doktor badał mnie jeszcze dopochwowo żeby wszystko lepiej było widać. Ale mówił że kolejne badania już będą przez powłoki brzuszne ☺
 
Ja już po, dzidziuś ma 0.8cm i serduszko pięknie bije 🥰 nawet ginekolog nie musiała mi pokazywać gdzie serduszko, bo sama zauważyłam to miganie 😍 coś pięknego ❤ wszystko jest w porządku, następna wizyta dopiero za 4 tygodnie, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu 🙈😂 wg OM wychodzi 7+0 a według usg 6+5 więc różnica zaledwie 2 dni 😊
To tak jak u mnie, na wizycie 7+0 dzidzia wielkości 6+5 😉🌺
 
reklama
Ja mam 13+3 penatalne. Lekarz kazał mi przyjść od 12 do 14.

Dziewczyny a Wam zdążają się plamienia?
Ja od niedzieli mam cały czas. Dzwoniłam w poniedz do lekarza i powiedział, że takie beżowe i brązowe są niegroźne. I mogą pojawić się w terminie spodziewanej kolejnej miesiączki ( 8 tydz u mnie). Włączył mi 3x dziennie duphoston. Powiedział, że do kontroli przyjść jakby była żywa krew albo różowa. Też macie takie przypadki plamień?
Ja jak do tej pory nie miałam żadnych plamień, nawet po cytologii, a wtedy te mogą się zdarzyć
Myślę, że warto słuchać lekarza jeśli mówi że jest to normalne, włączył leki to mu zaufaj☺️ a o plamieniach w trakcie spodziewanej miesiączki też słyszałam i myślę że zdarzają się dość często
 
Do góry