reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja nie jadłam w maku z 7-8 lat bo ze starym odstawiliśmy takie żarcie już dawno, ale odkąd zaszłam w ciąże to cheesburger śnił mi się po nocach 😱 w końcu w niedziele pojechaliśmy do maca i kupiłam sobie wieśmaca i przynajmniej już za mną nie chodzi to żarcie haha, zaspokoilam zachciankę 🤣
Ja jakoś nigdy za mc nie byłam ale ten kurak z KFC 🥰🥰🥰 no ale powiedziałam dosyć i tak ponad 3 lata pewnie nie jadłam, a może 4 już? 🤪
 
reklama
Ja jakoś nigdy za mc nie byłam ale ten kurak z KFC 🥰🥰🥰 no ale powiedziałam dosyć i tak ponad 3 lata pewnie nie jadłam, a może 4 już? 🤪
Ja pracowałam w kfc w weekendy jak chodziłam do technikum tak żeby sobie dorobić i jakoś mi zbrzydło 😂 a ostatnio patrzyłam na ceny kubełków to jakaś masakra, wole sobie pojechać gdzieś na obiad na świeże powietrze. Tydzień temu byłam ze starym w takiej agroturystyce i za 28zl miałam cały talerz żarcia (kluski śląskie, gulasz i surówki) 😋🤤
 
Za dwa tyg już będzie wiadomo jaki to rodzaj ciąży ? Tak ja wiem, to najgorsza opcja, czytałam wątek tu na forum o takim typie ciąży bliźniaczej. Na razie nic nie wiadomo, nie martw się na zapas, bo może się będziesz zamartwiać 2tyg a okaże się ze każdy dzieciaczek ma swoj worek owodniowy 😘 na zmartwienia przyjdzie jeszcze czas :)
No właśnie nie idzie się nie martwić. Zbieram całe zło tego świata w tym roku. Nie wiem czy będzie wiadomo za 2 tyg, ale mam przyjść to dopytam dokładniej. Właśnie tu na tym forum czytałam że dluuuugo było że są w jednym worku a potem okazuje się że byly w dwóch. Mam też koleżankę co miała mieć jejdnojajowe a urodziła dwujajowe.
 
Ja pracowałam w kfc w weekendy jak chodziłam do technikum tak żeby sobie dorobić i jakoś mi zbrzydło 😂 a ostatnio patrzyłam na ceny kubełków to jakaś masakra, wole sobie pojechać gdzieś na obiad na świeże powietrze. Tydzień temu byłam ze starym w takiej agroturystyce i za 28zl miałam cały talerz żarcia (kluski śląskie, gulasz i surówki) 😋🤤
To się nie dziwię. Ja taki kubełek jadłam rzadko więc mnie ciągnęło.

Boże jak bym zjadła kluski śląskie!!!! Ale mi się robić nie chce 🤭🤭🤭
 
reklama
Do góry