reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

U mnie było dokładnie tak samo😁 Zobaczymy co wyjdzie teraz na wizycie😊

Męczyłam się tak do 10tc🙈 Teraz mogę jeść w miarę normalnie ale potrafię obudzić się w środku nocy i stwierdzić, że zjadła bym np. kalafior i nie potrafię o niczym innym myśleć do póki tego nie zrobię 🤣
Ja mam od trzech dni masakrę jakąś, dzisiaj już kupiłam Reenie.
Kiepsko śpię, wstaję do toalety po 3-4 razy. Chyba czas zamówić już tą poduszkę w "C". Miałam w pierwszej ciąży i jest mega wygodna, dałam bratowej i gdzieś zaginęła przez 9 lat 🤣
Męczy mnie zgaga, nudności, nie wymiotuję, ale mnie muli. Pobolewa mnie głowa, dzisiaj piłam już tą melisę bo jakaś masakra ze mną jest 🤦
Powiem Wam, że naprawdę nie czułam się tak okropnie w pierwszej ciąży jak teraz 🙇🙇
 
reklama
Ja w poniedziałek 😊Gratulacje dzidzi wygląda już jak mały człowieczek ! U mnie na poniedziałkową wizytę wychodzi niby 7+1 ale na ostatnim USG 6+1 był tylko pęcherzyk i coś w środku ....Lekarka stwierdziła, że "chyba" pęcherzyk żółtkowy, nie mierzyła go ani nic po czym stwierdziła, że wszystko rozwija się prawidłowo i mam przyjść za miesiąc 🙄
 
Ja już po wizycie ale niestety narazie pęcherzyk jest pusty, według lekarza to wcześniejszą ciąża niż z kalendarza i mówi że jakby coś tam było widać ale to za wcześnie. Kolejna wizyta 14 wrześniem, wiem że wszytko może być ok ale czuję rozczarowanie, złość, chce mi się ryczeć 😐😔
 
@Karimigotka to jest duuuza szansa ze w poniedziałek zobaczysz serduszko ❤️ A idziesz do tego samego lekarza czy do innego?

Ja już po wizycie ale niestety narazie pęcherzyk jest pusty, według lekarza to wcześniejszą ciąża niż z kalendarza i mówi że jakby coś tam było widać ale to za wcześnie. Kolejna wizyta 14 wrześniem, wiem że wszytko może być ok ale czuję rozczarowanie, złość, chce mi się ryczeć 😐😔
a który masz dziś tydzień i dzien ciąży?
 
Ja już po wizycie ale niestety narazie pęcherzyk jest pusty, według lekarza to wcześniejszą ciąża niż z kalendarza i mówi że jakby coś tam było widać ale to za wcześnie. Kolejna wizyta 14 wrześniem, wiem że wszytko może być ok ale czuję rozczarowanie, złość, chce mi się ryczeć 😐😔
Taka sama sytuacja jak u mnie, 6 tydzień i sam pęcherzyk.... Możliwe, że wybrałyśmy się za wcześnie...
 
@Karimigotka to jest duuuza szansa ze w poniedziałek zobaczysz serduszko ❤️ A idziesz do tego samego lekarza czy do innego?
Idę do innego. Mam nadzieję, że już trafię na właściwego lekarza tym razem 🙄
Tym razem idę do Doktora Michała Gawlika, może była któraś z was u niego ? Albo może macie godnego polecenia lekarza z Katowic i okolic ?
 
Idę do innego. Mam nadzieję, że już trafię na właściwego lekarza tym razem 🙄
Tym razem idę do Doktora Michała Gawlika, może była któraś z was u niego ? Albo może macie godnego polecenia lekarza z Katowic i okolic ?
Oby miał w sobie więcej empatii niż ta baba co byłaś za pierwszym razem! Mogłaś tak naprawdę być o 2 dni za wcześnie, do tego miala słabszy sprzęt i wyszło jak wyszło. Będę mocno trzymac kciuki ✊✊
 
Ja już po wizycie ale niestety narazie pęcherzyk jest pusty, według lekarza to wcześniejszą ciąża niż z kalendarza i mówi że jakby coś tam było widać ale to za wcześnie. Kolejna wizyta 14 wrześniem, wiem że wszytko może być ok ale czuję rozczarowanie, złość, chce mi się ryczeć 😐😔
Dlatego kazda z dziewczyn mówi żeby nie iść za wcześnie żeby oszczędzić sobie niepotrzebnie nerwow 😊
 
reklama
Do góry