reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Trzymam kciuki za wszystkie, które dziś wizytują 😊

Ja już się poumawiałam na wizyty, prenatalne mam 08.10 to będzie wtedy 12+3. Usg piersi mam 13.10. Jedyne co to jestem niezadowolona z terminu usg poniżej 10 tygodnia, bo skierowanie miałam wystawione tak że musiałam umówić się w Centrum Medycznym Damiana i mają takie super terminy że umówiłam się dopiero na 17.09 🤦‍♀️ Więc to już będzie 9+3 a według zaleceń lekarza miałam się umówić jak najszybciej, bo on tylko potwierdził ciążę i tyle, przez słaby sprzęt nie był w stanie zrobić nic więcej 😅 Więc chyba zrobię tak że w międzyczasie skoczę jeszcze w przyszłym tygodniu na jakąś wizytę prywatnie.
A dlaczego nie możesz w szpitalu ? Mi tez wmawiali że niby nie ale trzeba z nimi gadać mi ostatecznie poprawiali skierowanie w szpitalu bo mam w pakecie to usg a gadali że będę musiała płacić
 
reklama
Hej.. Ja nie z tego forum ale jakoś śledziłam ostatnio Twoją sytuację bo pisałaś o tym na kilku tematach.
Dziwię się trochę że po ostatniej stracie nie dostałaś żadnych leków...

A i nie wiem co oznacza dla cb leki. Bo z tego co wiem niezbedna jest diagnostyka ktorej mi nikt dotad nie zlecił. Wiec nie wiem po co to piszesz.
 
Cześć dziewczyny,dopiero jestem gotowa napisać. Okazało sie, ze mialam jeden pusty pęcherzyk i ciążę bliźniacza, niestety serce jednego przestało bic. W dodatku to ciaza zasniadowa, nie bede miec łyżeczkowania a wysysanie wszystkiego z czym wiaze sie wieksze ryzyko. Bede robic badania w kierunku trombofilii, dalszej diagnostyki. Powodzenia wam !

Cześć Kochana! Dobrze, że się odezwałaś. Również miałam ciążę zaśniadową więc służę pomocą/radą, gdybyś tylko miała jakieś pytania, to pisz.
 
Ale nie powinnaś odebrać tego negatywnie.
Rozumiem Twoją strate bo sama poroniłam.
Może po postu powinnaś zmienic lekarza i wtedy zaskoczy

Dziewczyno nie znasz mojej historii, wiec co za głupoty piszesz. Straciłam 3 raz ciążę, zmieniałam juz lekarzy na prywatnych. Niby samych speców, nikt nie robil mi diagnostyki. Wiec nie pisz mi tu głupot co mam robic. Dla twojej ciekawości juz w szpitalu poznalam lekarza ktory przeprowadzi mi diagnostykę i bede walczyc dalej. Nie zycze ci tylu strat ile mialam ja ani takich lekarzy, ktorzy twierdza, ze jestes mloda i tak sie zdarza. Ale jesli bedziesz pier..dolic innym takie glupoty jak zmien lekarza to sorry. Ale jestem starsza od ciebie i wiem jak powinno to wygladac, potrzebowałam znaleźć lekarza ktory pokieruje mnie i meza, abym miala szanse donieść. Wiec nie sledz juz mojej historii. Bo zaskoczyc to ja moge ale moge miec mutacje co powoduje poronienie. Moge byc obciazona genetycznie.
 
Cześć Kochana! Dobrze, że się odezwałaś. Również miałam ciążę zaśniadową więc służę pomocą/radą, gdybyś tylko miała jakieś pytania, to pisz.

Dzieki kochana, jesli bedzie taka potrzeba odezwę sie na priv. Póki co poznalam z mezem super lekarza od niepłodności, ktory poprowadzi mi takie badania, ktorych nikt dotad nie zlecal. A boli mnie to ze kazdy to ignorowal, bo wyjdzie ze mialam racje. Ale no nic trzeba dzialac. Lece na zabieg 3majcie sie dziewczyny,zdrowo rosnijcie z brzuszkami! Kiedys i nam sie uda. 😉
 
Dzieki kochana, jesli bedzie taka potrzeba odezwę sie na priv. Póki co poznalam z mezem super lekarza od niepłodności, ktory poprowadzi mi takie badania, ktorych nikt dotad nie zlecal. A boli mnie to ze kazdy to ignorowal, bo wyjdzie ze mialam racje. Ale no nic trzeba dzialac. Lece na zabieg 3majcie sie dziewczyny,zdrowo rosnijcie z brzuszkami! Kiedys i nam sie uda. 😉
Trzymaj się i nie daj się🤗💞
 
Dzieki kochana, jesli bedzie taka potrzeba odezwę sie na priv. Póki co poznalam z mezem super lekarza od niepłodności, ktory poprowadzi mi takie badania, ktorych nikt dotad nie zlecal. A boli mnie to ze kazdy to ignorowal, bo wyjdzie ze mialam racje. Ale no nic trzeba dzialac. Lece na zabieg 3majcie sie dziewczyny,zdrowo rosnijcie z brzuszkami! Kiedys i nam sie uda. 😉

Super, że dobrze trafiłaś :) Powodzenia!
jesli to faktycznie zaśniad groniasty (pewnie zobaczysz na 100% w wynikach histopatologicznych), to na 99.9% jest to niestety lub stety - loteria, przypadek. tak czytałam w przeróżnych badaniach i tak dowiedziałam się z centrum Genesis, do którego wysłaliśmy kosmówkę do badania. Dawaj znać :)
 
A dlaczego nie możesz w szpitalu ? Mi tez wmawiali że niby nie ale trzeba z nimi gadać mi ostatecznie poprawiali skierowanie w szpitalu bo mam w pakecie to usg a gadali że będę musiała płacić
Podobno mam typ skierowania „zewnętrzne” a nie „wewnętrzne” dlatego mogę je zrobić tylko w Damianie. Na tym 11-14 tydzień już normalnie mam jako wewnętrzne i umówiłam się na szpital 🙄 już mi się nie chce z nimi kombinować, wczoraj ponad 20 minut wisiałam na infolinii i nic się nie dowiedziałam. Zapisałam się na 07.09 prywatnie do fajnej kliniki i później zrobię 17.09 te w Medicoverze. Może chociaż szybciej mi czas do prenatalnych zleci 😅
 
reklama
Do góry