reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Bardzo mi przykro 😭😭😭 tez się tego strasznie boje jutro mam usg ...
Trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Wystarczy tych smutnych wieści 😔
Dziewczyny ktore prowadzicie ciąże w Medicover- czy robicie to tylko tam ? Dodatkowo chodzicie tez na NFZ czy nie ?
wiem ze głupie ale mama suszy mi głowę że MUSZĘ chodzić na NFZ bo inaczej będę płaciła w normalnym szpitalu według mnie to kompletna bzdura
Totalna bzdura. Poprzednią ciążę prowadziłam prywatnie a rodziłam w normalnym szpitalu i za nic nie musiałam płacić😊 Nawet jak byś nie była ubezpieczona to w ciąży i połogu należy Ci się opieka lekarza😊
 
reklama
No, ale Ty chyba byłaś niedawno jakoś 🤔
Ja to byłam 9 sierpnia więc wiesz... To dopiero niespodzianka będzie, kwestia czy miła czy nie 🙇🙇
Ja byłam na pierwszej wizycie 7+6 to było 17 sierpnia więc też trochę minęło. Teraz mam 7 września. A jak będzie wszystko dobrze to 21 prenatalne.
 
reklama
Do góry