reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja byłam dziś u ortopedy i totalna porażka.. do tej pory jedynym lekarzem, którego odwiedzałam tu w Niemczech był mój rodzinny, naprawdę super lekarz 👌🏻 ale ten ortopeda to albo rasista albo sama nie wiem.. przede mną był jeden facet, był w gabinecie dobre 20 minut, ja byłam może niecałe 5? Za bardzo nawet mi nie dał dojść do słowa tylko pytał, który tydzień i czy ja jestem pewna, że ja w tej ciąży jestem.. no ręce mi opadły i się słabo zrobiło, może 6 tygodni to nie jest jakos strasznie daleko ale serduszko juz w tym czasie bije.. zbadał mnie dosłownie 2 minuty, wymamrotał coś pod nosem, usłyszałam że leków nie dostanę bo w ciąży nie można i skierowanie odbiorę w recepcji.. nawet mi nie powiedział co mi jest, tyle co mam skierowanie na fizjoterapię i tam już było napisane, że to dyskopatia kręgosłupa, ale jak o tym czytam to związana jest z tym masa rzeczy, więc w sumie dalej wiem, że nic nie wiem, a po tym pytaniu o ciążę to mi się tylko płakać chciało. Byłam już w życiu u wielu różnych lekarzy i jeszcze żaden nie potraktował mnie tak beznadziejnie i u żadnego nie miałam tak krótkiej wizyty...
Ehhh Ludzie i ludziska.
 
Czy tylko mnie pogoda dobija? 😐 Miałam dzisiaj pobranie krwi i zapłaciłam 400 zł 🥴 wizyta za tydzień
A co do NFZ to nawet nie komentuje bo moja rodzinna wczoraj bardzo rozjebała.. Skończyłam na tym, że zadzwoniłam do swojego gina i zapisał mi antybiotyk na pęcherz.. Wszystko okej ale dorwała mnie biegunka 😬 hmm jak nie urok to sraczka 🤣
Chciałbym już normalnie jeść 🙏
 
Dzwonili do mnie z wynikami. Powiedziala wartosc, ale nie mam pewnosci, czy to bylo 5 tysiecy z czyms? Mowila szybko po angielsku wiec uslyszalam 5 tysiecy. Nie sadze zeby to bylo 50tys. W kazdym razie powiedziala, ze musze pojechac pojutrze na powtorke badania i zobaczec czy spada czy przyrasta. Teraz mam pewnosc, ze to po prostu puste jajo plodowe, bo wartosci sa za wysokie na wczesniejsza ciaze. Przykro mi strasznie, ale od kiedy sie tylko dowiedzialam o ciazy, to mialam paranoje, ze zobacze puste jajo. Nie wiem czemu, ale mialam takie mysli.. I teraz sie sprawdzilo 😔
 
Dzwonili do mnie z wynikami. Powiedziala wartosc, ale nie mam pewnosci, czy to bylo 5 tysiecy z czyms? Mowila szybko po angielsku wiec uslyszalam 5 tysiecy. Nie sadze zeby to bylo 50tys. W kazdym razie powiedziala, ze musze pojechac pojutrze na powtorke badania i zobaczec czy spada czy przyrasta. Teraz mam pewnosc, ze to po prostu puste jajo plodowe, bo wartosci sa za wysokie na wczesniejsza ciaze. Przykro mi strasznie, ale od kiedy sie tylko dowiedzialam o ciazy, to mialam paranoje, ze zobacze puste jajo. Nie wiem czemu, ale mialam takie mysli.. I teraz sie sprawdzilo 😔
A powiedzieli Ci na wizycie ile mm na pęcherzyk obecnie?
 
reklama
A powiedzieli Ci na wizycie ile mm na pęcherzyk obecnie?
No wlasnie nie. Jak widzialam na monitorze to moj pelny pecherz byl 3 razy wiekszy niz pecherzyk. Nie mowila nic o wielkosci. Pozniej juz na konsultacji inna konsultantka mowila, ze mozliwe ze mi sie daty pomieszaly i jest to wczesna ciaza. Ale w takim wypadku nie mialabym pozytywnych testow tak szybko. Byly blade co prawda, ale byly..
 
Do góry