reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Wydaje mi się ze początek najgorzej, a później z tego co się orientowałam to morfo, mocz. Krzywa tez tania bo co to tam glukoza. :)


Ja się umówiłam na 6t5d bo nie chce się stresować ze czegoś jeszcze nie widać 😄 i szkoda mi kasy żeby latać co tydzień do lekarza 🙈

Rozsądnie 😊 bedzie juz ♡ to i człowiek spokojniejszy
 
reklama
Wydaje mi się ze początek najgorzej, a później z tego co się orientowałam to morfo, mocz. Krzywa tez tania bo co to tam glukoza. :)


Ja się umówiłam na 6t5d bo nie chce się stresować ze czegoś jeszcze nie widać 😄 i szkoda mi kasy żeby latać co tydzień do lekarza 🙈
Ja sie umówiłam na 7 tydzień żeby już napewno było wszystko widoczne 😉
 
Pochwal sie jak po wizycie, ktory tydzien ? 😉
6t2d :-)
Wydaje mi się ze początek najgorzej, a później z tego co się orientowałam to morfo, mocz. Krzywa tez tania bo co to tam glukoza. :)


Ja się umówiłam na 6t5d bo nie chce się stresować ze czegoś jeszcze nie widać 😄 i szkoda mi kasy żeby latać co tydzień do lekarza 🙈
mój niestety jedzie na 2tygodniowy urlop i kazał przyjechać dziś.
Ciekawa jestem czy da mi l4. 👍
 
Oby tego ci zycze, ile zostało ci do wizyty ?
mam wizytę 18.08 wiec jeszcze trochę 🙈

6t2d :-)

mój niestety jedzie na 2tygodniowy urlop i kazał przyjechać dziś.
Ciekawa jestem czy da mi l4. 👍
Prywatnie to raczej nie maja problemow z L4 😄 a chcesz z jakiegoś konkretnego powodu bo coś się dzieje czy tak o po prostu? Ja się ciegle bije z myślami do kiedy chce pracować, czy do końca grudnia czy do końca września 🤣
 
reklama
Ja pamiętam, że miałam mnóstwo badań do 10 tygodnia (grupa krwi, toksoplazmoza, HIV, kiła, różyczka, żółtaczki, ALT, glukoza, TSH +standardowa morfologia i dodatkowo witamina D, mocz, cytologia), potem tylko krew i mocz +krzywa cukrowa i po 32 tygodniu, przed pójściem do szpitala znowu dużo, wszystko to samo co na początku +wymaz w kierunku paciorkowców z grupy B (GBS) z pochwy i odbytu. Jak jest jakaś konkretna grupa krwi to jeszcze się bada chyba pod kątem konfliktu serologicznego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry