reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Tylko wtedy musisz byc u niegi na wizycie na nfz, tak czy zle pisze? Nigdy nie bylam u jednego prywatnie i na nfz, ale znajoma byla i mowila, ze wystawia na nfz ale na wizytach na nfz. Takze zagwozdkę teraz mam, chyba ze ci chodzi jeszcze o cos innego, czy po prostu wystawia... tak czy siak zadzwoń tam i podpytaj dzis, będziesz wiedzieć. Po co placic jak na nfz dostaniesz.
Ja mam wizytę prywatną a skierowanie na NFZ. To chyba zależy od lekarza i jego chęci🤔
 
Właśnie zastanawiam się tylko, ile tego będzie. Jeśli teraz jednorazowo 400 zł, a później może raz na miesiąc 50, czy 100 zł, to bym już odpuściła. Gorzej jak to co miesiąc będzie po 500 zł, to bym się wtedy mocno zastanowiła.
Na początku wychodzi najwięcej bo musisz zrobić sporo badań. Później jest morfologia i mocz. W zależności od tygodnia ciąży dochodzą jeszcze pojedyncze badania.
 
reklama
Właśnie zastanawiam się tylko, ile tego będzie. Jeśli teraz jednorazowo 400 zł, a później może raz na miesiąc 50, czy 100 zł, to bym już odpuściła. Gorzej jak to co miesiąc będzie po 500 zł, to bym się wtedy mocno zastanowiła.
Wydaje mi się ze początek najgorzej, a później z tego co się orientowałam to morfo, mocz. Krzywa tez tania bo co to tam glukoza. :)

Ja to właśnie czekam jutro powtórna beta i zobaczymy, bede w poniedziałek umawiać sie do lekarza. Na ktory tydzien dziewczyny umawiacie sie do lekarza ?
Ja się umówiłam na 6t5d bo nie chce się stresować ze czegoś jeszcze nie widać 😄 i szkoda mi kasy żeby latać co tydzień do lekarza 🙈
 
Do góry