reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Powiem Wam co wczoraj mi się przydarzyło 😅 oglądam z mężem Shrek Forever i wchodzi końcowa scena i pokazane są te jego dzieci małe i słuchajcie jak mnie coś trafiło... tak zaczęłam płakać, tak aż się zaciągać tym płaczem jak nigdy hahhaa wzruszyły mnie te małe ogry ze były takie słodkie 🤣 a ja pomyślałam o naszym dzidziusiu i w ryk 🤣🤣🤣 mąż się tak śmiał ze mnie ze hej 🤣🤣 szok.. pierwszy raz tak miałam.
Dziś z kolei się popłakałam w galerii bo nie mogłam nic sobie znaleźć, co mi pasowało do jedzenia a byłam taka głodna a mąż sobie KFC szamał 🙄🤣 w końcu wzięłam subwaya z samymi warzywami i byłam najszczęśliwsza na świecie 🥰

Dziś też rano źle się czułam.. Było mi niedobrze jakieś 30 min i pogoniło mnie do toalety... no ale na szczęście odeszło potem. A nic nie jadłam dziwnego na śniadanie. 🙃
Ja teraz moge płakać na zawołanie, szczerze to jakos nie wierzyłam, że kobiety w ciąży płaczą na sam widok małego dziecka, a jednak 😂 ale też wystarczy jedno złe słowo, spojrzenie, ostatnio juz łzy w oczach byly, bo kupilam złą śmietanę do obiadu 🤣
 
reklama
Właśnie niestety nie, ponieważ wiele treści jest blokowanych. Jeśli nie masz punktu zaczepnego, jakiegoś znajomego , który współpracuje z niezależnymi źródłami to nie znajdziesz tego w internecie bo usuwane są niewygodne treści. A w tv to już w ogóle 🤣🤣🤣
Jak na biochemika to ten kolega tak srednio z biologia jesli mowi o byciu mutantem po zaszczepieniu metoda mRNA. To nie zmienia kodu genetycznego i w dodatku ten typ kwasu nukleinowego szybko ulega rozpadowi w organizmie.
Nie mowie ze jestem za szczepionkami. Nie mowie ze jestem przeciw. Chodzi mi o to zeby nie siac nieprawdy aby nagiac jakas teorie. Kazdy niech sam oceni ale na podstawie faktów.
 
No i się dorobilam... rozłożyło mnie na cacy. Gardło, ogólny ból mięśni, troszkę temperatury. A jako że to moja pierwsza ciąża, to nie zdawałam sobie sprawy z tego, że tak naprawdę to nie ma żadnych leków dla kobiet w ciąży. A te co są, to nie ma żadnej rekomendacji na ulotce dla kobiet w ciąży. Jedyne co mąż znalazł to syrop *spam*, zobaczymy czy pomoże. Chyba został mi czosnek, herbatka, i ciepłe łóżko :)
 
A ja nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj na pierwszą wizytę. Z pełną świadomością, że może nie być zarodka, ale chciałam przynajmniej być pewna że 'jest na wlasciwym miejscu'. 5tydz+3 i widać pecherzyk ciazowy 10,9mm i pecherzyk żółtkowy 2,9 mm. Ponoć wszystko wygląda normalnie :)
Ja byłam w 5+5 pecherzyk ciążowy 0.87 cm, A zółtkowy 0.33. Też powiedziano mi że mam za dwa tygodnie przyjść. I teraz wizyta we wtorek , aby była już dzidzia ❤

Dziewczyny A czy macie tak ze nie wymiotujecie ale jak coś zjedzie i więcej się napijeciee to Wam tak do góry się tym wszystkim odbija? Jakbyście miały zaraz się "ulać" ? 🤭 bo ja oprócz bolacych piersi i wstawania w nocy siku i tego odbijania to brak innych objawów.
 
No i się dorobilam... rozłożyło mnie na cacy. Gardło, ogólny ból mięśni, troszkę temperatury. A jako że to moja pierwsza ciąża, to nie zdawałam sobie sprawy z tego, że tak naprawdę to nie ma żadnych leków dla kobiet w ciąży. A te co są, to nie ma żadnej rekomendacji na ulotce dla kobiet w ciąży. Jedyne co mąż znalazł to syrop *spam*, zobaczymy czy pomoże. Chyba został mi czosnek, herbatka, i ciepłe łóżko :)
Ja się śmiałam bo w pierwszej ciąży na samym początku leżałam chora w łóżku i teraz też jest to samo 🤷‍♀️
Powiem tak, patentowałam te wszystkie specyfiki dla kobiet w ciąży ale to tylko zmarnowanie kasy. Nic to nie daje.
 
Ja byłam w 5+5 pecherzyk ciążowy 0.87 cm, A zółtkowy 0.33. Też powiedziano mi że mam za dwa tygodnie przyjść. I teraz wizyta we wtorek , aby była już dzidzia ❤

Dziewczyny A czy macie tak ze nie wymiotujecie ale jak coś zjedzie i więcej się napijeciee to Wam tak do góry się tym wszystkim odbija? Jakbyście miały zaraz się "ulać" ? 🤭 bo ja oprócz bolacych piersi i wstawania w nocy siku i tego odbijania to brak innych objawów.
Ja od początku ciąży właśnie mam to odbijanie co Ty. W życiu nikt mi nie powiedział że takie rzeczy mogą sie dziać i byłam zaskoczona 😃
 
Ja się śmiałam bo w pierwszej ciąży na samym początku leżałam chora w łóżku i teraz też jest to samo 🤷‍♀️
Powiem tak, patentowałam te wszystkie specyfiki dla kobiet w ciąży ale to tylko zmarnowanie kasy. Nic to nie daje.
No właśnie też mam takie wrażenie... przeczytałam skład tego cudownego syropu dla kobiet w ciąży, no to taki standard - malinka, cytrynka, imbirek, czosnek... :)
 
reklama
Do góry