reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
U mnie mąż od rana do wieczora w pracy, dzisiaj też więc muszę sama ogarniać 😉 poza tym w domu jeszcze dwójką dzieci i pies ktoś musi to wszystko utrzymać w ryzach 😁

Super 😍

Mnie też coś zaczynają łapać zaparcia 🤦‍♀️ muszę zacząć jeść więcej rzeczy z błonnikiem. Daj znać koniecznie jak smakowała lazania 😁


To faktycznie wesoło macie. No mój akurat ma tylko 1 zmiany i weekendy wolne. A jesli juz w sobote pracuje to też ma 1 zmiane i więcej placone, ale rzadko. Jeszcze chwila to praktycznie do 14 bede sama, bo cora do szkoly wraca. Chociaz pewnoe na chwile, bo znowu beda lekcje przed komputerem.
 
No i u mnie się zaczęło.... 6+4 od rana mi niedobrze, śpiąca jestem tak że chyba usnę na siedząco w pracy.., 🙈plus nerwy przed poniedziałkową wizyta robią swoje. Jak usłyszę serduszko to mam nadzieję że mi się polepszy samopoczucie. W pracy kazali iść na L4 od września także będę odpoczywać o ile u lekarza wyjdzie że wszystko ok.


Spokojnie kochana, rozumiem doskonale twoj stres. Miałam to samo. Ja jeszcze nie słyszałam serduszka, tal jak dziewczyny pisały tak szybko nie włączają, aby posłuchać. Z córką dopiero w 8 tyg słuchałam a dziewczyny niektóre pisały, ze pozniej dopiero słyszały. No ja to miałam stres, serducho bije i znowu lekka adrenalina, bo teraz będę myśleć czy serducho dalej bije 😅no ale do 3 mc nie mamy wpływu na nic niestety
 
Kochana ale to tak nie działa ze test wczoraj miał gruba kreskę a dziś była bledsza. Beta by Ci nie spadała w takim tempie. Bardziej obstawiam ze inna partia testu, bardziej rozcieńczony mocz itp :) a objawy ja tez raz mam a raz nie mam ale to o niczym nie świadczy! Byłaś już u lekarza na usg czy w poniedziałek masz mieć pierwsza ciążowa wizytę ?
Byłam już na wizycie bylo widac pęcherzyk ciążowy z zarodkiem w poniedzialek kolejna wizyta, pojechałam dzisiaj na betę i czekam na wyniki może będę koło 17 🙂
 
Spokojnie kochana, rozumiem doskonale twoj stres. Miałam to samo. Ja jeszcze nie słyszałam serduszka, tal jak dziewczyny pisały tak szybko nie włączają, aby posłuchać. Z córką dopiero w 8 tyg słuchałam a dziewczyny niektóre pisały, ze pozniej dopiero słyszały. No ja to miałam stres, serducho bije i znowu lekka adrenalina, bo teraz będę myśleć czy serducho dalej bije 😅no ale do 3 mc nie mamy wpływu na nic niestety
Dziękuję za wsparcie jest to moja pierwsza ciąża więc nie wiem jakie bóle i ogólne samopoczucie jest normalne a jakie nie.
 
U mnie mąż od rana do wieczora w pracy, dzisiaj też więc muszę sama ogarniać 😉 poza tym w domu jeszcze dwójką dzieci i pies ktoś musi to wszystko utrzymać w ryzach 😁

Super 😍

Mnie też coś zaczynają łapać zaparcia 🤦‍♀️ muszę zacząć jeść więcej rzeczy z błonnikiem. Daj znać koniecznie jak smakowała lazania 😁

Ojej, to jesteś ogarniacz! ja naprawdę mam szacunek do kobiet, które potrafią tyle ogarnąć i jeszcze podchodzą do tego pozytywnie :D

Taak, z tym błonnikiem to chyba nie ma wyjścia. Nie ma co, ostatnio moja dieta była tragiczna - same bułki, chleby, drożdżówki, jedzenie na mieście no i frytki z mcdonalda, bo strasznie mnie na nie wzięło ... :D raz wyszłam z domu na pocztę i mijałam lodziarnię - niestety nie kupiłam loda, bo obok było kfc i wzięłam bsmarta z longerem. muszę się ogarnąć :p
 
Ojej, to jesteś ogarniacz! ja naprawdę mam szacunek do kobiet, które potrafią tyle ogarnąć i jeszcze podchodzą do tego pozytywnie :D

Taak, z tym błonnikiem to chyba nie ma wyjścia. Nie ma co, ostatnio moja dieta była tragiczna - same bułki, chleby, drożdżówki, jedzenie na mieście no i frytki z mcdonalda, bo strasznie mnie na nie wzięło ... :D raz wyszłam z domu na pocztę i mijałam lodziarnię - niestety nie kupiłam loda, bo obok było kfc i wzięłam bsmarta z longerem. muszę się ogarnąć :p
Mnie właśnie odrzuciło od makusiów, kfc 😁 nie podchodzą mi
 
reklama
Każda ma inne, ciężko to przewidzieć i porównać. Dlatego skup się na tym, ze nie masz plamień, krwawienia i jest dobrze. 😉
A ja głupia myślałam że po zobaczeniu 2 kresek jest super i człowiek już nie ma czym się stresować 😂🙈 najpierw nerwy przy staraniach a potem jak już się udało to czy rośnie i ma się dobrze xd
Na ukojenie nerwów zamówię sobie w pracy pyszny obiadek
 
Do góry