reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziekuje... 😉 wlasnie w ciąży poprzedniej, w dnou @ mialam ladne krechy i tydzien po mialam bete na poziomie 2 tys, a teraz taki niski start, oby zle nie wrozylo.
Wystarczyło zagnieżdżanie nie w 6 dniu po owu tylko w 10tym i już całkiem inaczej to wyglada :) z reszta nie z takich małych bet rodzą się piekne różowe bobasy 😄 będzie dobrze!!
 
reklama
Wróciłam właśnie od ginekologa i dopiero teraz zauważyłam, że ma on tak stary sprzęt 🙈
Oczywiście powiedział, że wcisnie mnie między numerkami za dwa tygodnie (czyli da się), bo dopiero wtedy będzie widać zarodek i słychać serce.
Spróbuję też uwumówić się do tego innego, polecanego ginekologa.

Dziewczyny, czy dostałyście już skierowania na badania (morfologia, mocz, toxoplasmoza, kiła, HIV itd.)?
Zastanawiam się, czy mam je zrobić w ciąg tych dwóch tygodni, czy na spokojnie.
I inna sprawa, że mój pakiet medyczny nie pokrywa nic więcej poza krwią, moczem i glukozą, co mi się średnio uśmiecha robić prywatnie...
 
Wróciłam właśnie od ginekologa i dopiero teraz zauważyłam, że ma on tak stary sprzęt 🙈
Oczywiście powiedział, że wcisnie mnie między numerkami za dwa tygodnie (czyli da się), bo dopiero wtedy będzie widać zarodek i słychać serce.
Spróbuję też uwumówić się do tego innego, polecanego ginekologa.

Dziewczyny, czy dostałyście już skierowania na badania (morfologia, mocz, toxoplasmoza, kiła, HIV itd.)?
Zastanawiam się, czy mam je zrobić w ciąg tych dwóch tygodni, czy na spokojnie.
I inna sprawa, że mój pakiet medyczny nie pokrywa nic więcej poza krwią, moczem i glukozą, co mi się średnio uśmiecha robić prywatnie...
Moze poczekaj az gin da ci skierowanie jak wolisz. Ja pewnie dostane na 1 wizycie skierowanie na badania.
 
Wróciłam właśnie od ginekologa i dopiero teraz zauważyłam, że ma on tak stary sprzęt 🙈
Oczywiście powiedział, że wcisnie mnie między numerkami za dwa tygodnie (czyli da się), bo dopiero wtedy będzie widać zarodek i słychać serce.
Spróbuję też uwumówić się do tego innego, polecanego ginekologa.

Dziewczyny, czy dostałyście już skierowania na badania (morfologia, mocz, toxoplasmoza, kiła, HIV itd.)?
Zastanawiam się, czy mam je zrobić w ciąg tych dwóch tygodni, czy na spokojnie.
I inna sprawa, że mój pakiet medyczny nie pokrywa nic więcej poza krwią, moczem i glukozą, co mi się średnio uśmiecha robić prywatnie...
Na spokojnie czekaj aż lekarz zaleci. Przed serduszkiem nie ma sensu robić badan, one w ogóle chyba są do 10tc.
A co do wydawania kasy to ja będę chodzic do swojego gine prywatnie i zamierzam tez chodzic do kogokolwiek na NFZ żeby tylko wystawiał skierowania 😅
 
Na spokojnie czekaj aż lekarz zaleci. Przed serduszkiem nie ma sensu robić badan, one w ogóle chyba są do 10tc.
A co do wydawania kasy to ja będę chodzic do swojego gine prywatnie i zamierzam tez chodzic do kogokolwiek na NFZ żeby tylko wystawiał skierowania 😅
Madrze.. Tez tak kombinuje, zeby troche te badania nie daly po kieszeni
Wtedy Chyba 2 karty ciąży sa, nie ?
 
Wróciłam właśnie od ginekologa i dopiero teraz zauważyłam, że ma on tak stary sprzęt 🙈
Oczywiście powiedział, że wcisnie mnie między numerkami za dwa tygodnie (czyli da się), bo dopiero wtedy będzie widać zarodek i słychać serce.
Spróbuję też uwumówić się do tego innego, polecanego ginekologa.

Dziewczyny, czy dostałyście już skierowania na badania (morfologia, mocz, toxoplasmoza, kiła, HIV itd.)?
Zastanawiam się, czy mam je zrobić w ciąg tych dwóch tygodni, czy na spokojnie.
I inna sprawa, że mój pakiet medyczny nie pokrywa nic więcej poza krwią, moczem i glukozą, co mi się średnio uśmiecha robić prywatnie...
W poniedziałek na wizycie pewnie dostane i będę miła je zrobić przed kolejną wizytą. Tylko jeszcze nie wiem kiedy ona będzie🙈 Oczywiście jeśli wszystko będzie ok😊
 
Madrze.. Tez tak kombinuje, zeby troche te badania nie daly po kieszeni
Wtedy Chyba 2 karty ciąży sa, nie ?
Chyba tak. Mój ginekolog przyjmował u mnie w szpitalu ale przeniósł się do szpitala do miasta obok, wiec nie mam problemu „która kartę pokazać” w razie czego 🙈 zostaje u niego bo jest fajny i zawsze pod telefonem a na NFZ to już naprawdę bylejaki gamoń bo chodzi mi tylko o te skierowania na krew :)
 
Moze poczekaj az gin da ci skierowanie jak wolisz. Ja pewnie dostane na 1 wizycie skierowanie na badania.

Ja już właśnie dostałam, ale na takim świstku z Diagnostyki. Podliczyłam w koszyku badania i będzie to ponad 400 zł.
Ten drugi ginekolog jest za to położnikiem w szpitalu, to wydaje mi się, że on mógłby mi chyba wystawić skierowanie na NFZ. Chyba, że się mylę?
 
reklama
Powtarzam w sobote, jak będzie dobry przyrost to umowie sie na wizyte prywatnie, nie wiem dokładnie na kiedy, bo lekarka przepisała mi juz duphaston 2x1 i luteine 2x1, takze musze obserwować na ile leki mi starczą
Dziewczyny podobno duphaston najlepiej 3x1 ponieważ on działa 8h
 
Do góry