reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Powiem Wam dziewczyny, że się zastanawiam, czy będę prowadzić na pewno ciążę u mojego obecnego ginekologa.
Jak byłam w poniedziałek na USG, to lekarka powiedziała mi, że najlepiej na kolejne USG to nie w czwartek (5 sierpnia), ale tydzień później, 12 sierpnia. Więc sobie wczoraj zadzwoniłam do przychodni zarejestrować się od razu do mojego gine na 12 sierpnia. Wiecie, kiedy ma najbliższy wolny termin? 31 sierpnia....
Dla mnie to już trochę jaja... Pogadam z nim jutro, czy to rzeczywiście są takie terminy, czy może uda się do niego chodzić między numerkami, bo nie wyobrażam sobie w ciąży czekać miesiąc na wizytę do niego.

A jeśli będą tylko takie terminy, to zmieniam lekarza.
Do mojego lekarza też zawsze trzeba długo czekać. Ale jak już ciąża jest potwierdzona to zawsze w rejestracji wcisną tak żeby wizyta była co 3-4 tyg. W razie jakiejś nagłej sytuacji wystarczy zadzwonić i bez kolejki się przychodzi. Może u Ciebie też tak jest🤔
 
reklama
Dziewczyny, wróciłam właśnie od lekarza [emoji2]
Mój Bobo ma już 2,2 mm [emoji2][emoji2][emoji2]

Jak się okazało, ciąża jest starsza niż myślałam, bo z usg wychodzi 5+5.

Termin prawdopodobnie 31 marca, ale jeśli pozwolicie zostanę z Wami [emoji173]Zobacz załącznik 1300987
Gratuluje kochana ✊✊ ja tez mam termin 31.03.
U mnie jutro zacznie się 6tc.
Zobaczymy co w pt powie mi na wizycie
 
Hej kobietki,
Dziele się w Wami Beta
02.08 13tys
04.08.23tys
Przyrost 72%💕, wiec chyba będzie dobrze ✊✊za dwa dni wizyta
Dziewczyny, na takich poziomach nie bada się bety!!! Lekarz mi fajnie powiedział- to jest jak z chlebem, jak rośnie to trzeba obserwować, czy będzie dobrze- od tego jest usg. Na początku można się ratować beta- żebyś sprawdzić, czy drożdże ruszyły, a potem już się tego nie sprawdza, chyba że cokolwiek na usg zaniepokoi.
Nie róbcie sobie tego.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy takie kłucie w podbrzuszu to normalne? Od wczoraj co jakiś czas mnie dzis 5 tydzień i 2 dni. Też tak macie?
 
Ja miałam dwa razy takie kłucia jakby w jajniku ale przez chwilę a tak to raczej nic nie czuję 🙃
Czyli to normalne
Nie wiem czy uznać to za zachciankę ale w kółko jadłabym placki ziemniaczane z dużą ilością śmietany i ogórkiem kiszonym 🙈 najlepiej codziennie 😁
Macie też tak?
 
Czyli to normalne
Nie wiem czy uznać to za zachciankę ale w kółko jadłabym placki ziemniaczane z dużą ilością śmietany i ogórkiem kiszonym 🙈 najlepiej codziennie 😁
Macie też tak?
Żadnych zachcianek nie mam, ale test robiłam w zeszła środę rano a we wtorek na obiad były placki ziemniaczane i jak tak leżałam i zasypiałam to mnie zemdliło od tych placków 🤣 wiec pewnie nie zjem cała ciąże 😂
 
reklama
Do góry