reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej. Jestem tu nowa. Jeszcze nie wiem czy się zadomowię, bo moja Nadzieja ma 2,2 mm i jeszcze nie widać serducha. Gin zadowolona. Ja przerażona. Długo się starałam, a potem dałam spokoj. Dużo w życiu przeszłam. Mam swoje lata. Myśli mi się plączą. Póki co biore leki na podtrzymanie i czekam na wizytę za dwa tygodnie. Bety nie robię. Co ma być to i tak przyjdzie. Już raz straciłam wczesną ciążę więc wiem co się może wydażyć. Trzymam kciuki za wszystkie walczące i czekające na dobre wieści 🤗
Witamy serdecznie 🥰 bądźmy dobrej myśli 😊
 
No tak, test podwójny Papp bo z krwi+usg ja robię to samo, ale nie płace bo mam to w pakiecie

Ooo, to masz fajnie, że masz to w pakiecie. Ja sprawdzałam, czy tę placówkę obejmuje mój pakiet medyczny, ale oczywiście nie. Zresztą i tak bałam się, że to może z 1000 zł kosztować, ale na szczęście 400.
 
Ja mam 17 września ! Robicie test Pappa czy samo USG ? A może jakiś inny test ?
Ja będę robiła Pappa z krwi+ usg, dostałam skierowanie od lekarza profilaktycznie. USG mam na rano a po południu pobiorę krew :) już nie mogę się doczekać to będzie równy 12TC, podobno jeśli dzidziuś ładnie się ułoży na tym etapie można wstępnie oszacować płeć :D kosmos !
tylko niestety czas strasznie mi się dłuży… na ostatniej wizycie byłam 17 sierpnia :p
Dajcie znać koniecznie który tydzień będzie u was na genetycznych !
Ja umawiam się tak żeby było 12+6 ponoć w tedy najlepiej wszystko widać 😊
 
reklama
Ja będąc 17.08 na wizycie u gin, byłam w 5+5, Nie było jeszcze zarodka. Także powiedział że mam wrócić za dwa tyg. To wypada teraz 31.08 . Oby było super 😍
U Ciebie będzie już 6+3
Ja :) Dzisiaj 5+6
Jeszcze nie byłam na wizycie. Dopiero 31.08 mam.
Nie przejmuj się . Pewnie byłaś parę dni za szybko
Łączymy się we wtorek razem🙂😊
 
Do góry