reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja od dziś też mam mdłości.. Cały dzień źle się czuję.. Jest mi niedobrze, ale na razie bez wymiotów. Wciąż chodzę do pracy, więc mam nadzieję że się nie nasilą 😔
Wczoraj byłam w medicover na cytologii. Przy okazji zrobiła mi USG, jest serduszko ❤️ i wszytsko ok 🥰trochę kamień z serca.. Ale znowu te mdłości.. Bleee😔
 
Matko jedyna, do tej pory zawsze wszystkie wyniki miałam w porządku a teraz to jakiś kosmos, ciągle coś wychodzi 🤦‍♀️🤬
C1020237-A584-4019-93B8-8386AC84391C.jpeg

Po 14 mam teleporadę, zobaczymy co powie na to lekarz 🙈
 
Hej 🙂
Mam juz większość wyników i wydaje mi się, że nie mam cukrzycy ciążowej. Położna napisała, że wyniki w normie. Glukoza na czczo to 92.9, po 1h 115 a po 2h 107. Mam nadzieję, że mi tego nie zakwalifikują jako cukrzyca 🙈 wszystko inne ok, martwi mnie jedynie TSH bo jest 2.6 a w zeszłym tygodniu było 2.1 więc wzrosło w tak krótkim czasie...
Ciekawe co lekarz na to powie za tydzień.. 🤔🤔
Powinnam się martwić tym TSH ?
Hej 😊 ja miałam teraz 2.6 podczas starań i moje endokrynolog dała mi leki i powiedziała, że w ciąży powinno być koło 1.2. Od pozytywnego testu biorę podwójna dawkę leku ale ja mam Hashimoto, może przy chorobie jest inaczej no i poprzednia ciążę w Niemczech też miałam na tych lekach tylko, że nikt mi nie tłumaczył czemu a po ciąży kazali przestać brać... Co endokrynolog uznała za błąd... Powiedziała, że jak już brałam to powinnam brać do końca życia 🙄
Czy też tak macie ze jesteście nieprzytomne? Od wtorku zaczęłam brać doiphaston i mam wrażenie że jeszcze bardziej jestem senna...
Tak ja też jestem bardzo senna szczególnie po południu mimo, że się wysypiam w nocy 🤔😊
 
Czy też tak macie ze jesteście nieprzytomne? Od wtorku zaczęłam brać doiphaston i mam wrażenie że jeszcze bardziej jestem senna...
Tak. Czuję się jak wariatka przez ten lek. Raz czuję się dobrze, a po chwili nudności albo straszne zmęczenie i muszę usiąść albo potwory głód. Na dodatek strasznie płaczliwa się zrobiłam i ciężko mi się zmobilizować do czegokolwiek.
 
Ja od dziś też mam mdłości.. Cały dzień źle się czuję.. Jest mi niedobrze, ale na razie bez wymiotów. Wciąż chodzę do pracy, więc mam nadzieję że się nie nasilą 😔
Wczoraj byłam w medicover na cytologii. Przy okazji zrobiła mi USG, jest serduszko ❤️ i wszytsko ok 🥰trochę kamień z serca.. Ale znowu te mdłości.. Bleee😔
Super, że widać <3 ! Który to tydzień? :)
 
reklama
Do góry