reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja wlasnie slabej nie lubie, wiec juz wole zupelnie zrezygnowac 😉 Moja kolezanka pila po dwie mocne kawy dziennie plus jeszcze yerba mate pila litrami. Dziecko sie urodzilo super zdrowe i widocznie jednym szkodzi, a drugim nie

TAK BARDZO SIE CIESZE ♥️♥️♥️ Cudowne wiesci i trzymamy kciuki za walecznego malucha 😍 Moja tesciowa mi co chwile powtarza, ze co jest dla nas na pewno nas nie ominie. I sie kurzcze zawsze sprawdza. Wiec dzidzia jest dla Ciebie i nic tego nie zmieni ♥️ Jutro mamy 7 tydzien 🎉🎊🥳 Coraz blizej do 12go. Ja marze zeby spokojnie dobic do 2go semestru. Niestety pierwsze badania mam 21 wrzesnia a usg 4 pazdziernika. Wiec troche sobie poczekam 🙄😉

Ale ominął cie te cyrki czy cos widac, co widac itd juz bedzie piękna dzidzi
 
reklama
Cześć czy miałyście takie bóle klujace z jednej strony w podbrzuszu jakby od jajnika ale wydaje mi się że to nie jajnik. I to jest ból strikte kłujący, kłuję przestaje kłuję przestaje, jestem w 6 tygodniu ciąży.
Ja też od czasu do czasu mam. Może być jajnik, może być kolka jelitowa... Czasami coś zakłuje😉
 
30.08, czyli już w poniedziałek 🎉
Ale strasznie mnie kusi podjechac do pracy żeby koleżanki mi zrobily usg. Jestem polożną i pracuje na porodówce, więc z tym nie miałabym problemu 😊 ale jednak może warto poczekać jak tam jeszcze podrośnie troszkę
Jak miło powitać położną w naszym gronie 😉 teraz już będą zupełnie fachowe odpowiedzi na nurtujące nas pytania 🤣
 
30.08, czyli już w poniedziałek 🎉
Ale strasznie mnie kusi podjechac do pracy żeby koleżanki mi zrobily usg. Jestem polożną i pracuje na porodówce, więc z tym nie miałabym problemu 😊 ale jednak może warto poczekać jak tam jeszcze podrośnie troszkę
Poczekaj, bo raczej tylko pęcherzyk bedzie, wiec upewnisz sie czy dobrze umiejscowiony. 😊 ktory to tydzień, przypomnij mi?
 
reklama
Do góry