reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Czesc Wam, niedługo mam pierwsza wizytę u lekarza i zastanawiam sie czy mam juz isc z jakimis badaniami czy dopiero mi zleci? Czy może lepiej najpierw załatwić to na NFZ? Jakie badania w ciąży tak czy siak robi sie prywatnie? Mój wymarzony ginekolog bierze 300zl za wizytę wiec wole mu od razu pokazać wyniki zeby nie wracać chwile pózniej ;)
Wiesz co nie wiem co ci zleci za badania, dziewczyny tu jakieś wymieniały. Ja mam tylko glukoze, mocz, morfolofie, tsh i za tydzień wizyta i resztę badan. Wiec jak dziewczny ci wypisza to zrob.
 
reklama
Kobietki jestem już po wizycie :) na usg widać całe 1,34 cm szczęścia :D serduszko też bije prawidłowo, jakie to dziwnie uczucie :D jak lekarz powiedział "a to Twój dziadziuś" to myślałam że oszaleję :D mam zlecony pakiet badań, na ten moment mam brać tylko kwas foliowy :) następna wizyta za 3 tyg :)
 
@Kropka29 masz wszystkie wyniki z dziś? Ja mam tylko część a większości jeszcze nie.. 🤔
Mam badanie moczu i morfologię. Dziś jeszcze powinna być na pewno glukoza i tsh i chyba coś jeszcze. A reszta z tego co mówiła położna to 2 dni i grupa krwi 3 dni. Ale jakoś tak dziwnie późno miała te wyniki i zazwyczaj glukoza i tsh też już od razu była 🤔
 
Mam badanie moczu i morfologię. Dziś jeszcze powinna być na pewno glukoza i tsh i chyba coś jeszcze. A reszta z tego co mówiła położna to 2 dni i grupa krwi 3 dni. Ale jakoś tak dziwnie późno miała te wyniki i zazwyczaj glukoza i tsh też już od razu była 🤔

No dokładnie .. mam też ogólne moczu i morfologie oraz glukoza po 1 i 2h a nie mam glukozy na czczo, TSH, posiewu i tych innych z krwi.. 🤔 coś im dziś nie idzie z tymi wynikami..
 
Kobietki jestem już po wizycie :) na usg widać całe 1,34 cm szczęścia :D serduszko też bije prawidłowo, jakie to dziwnie uczucie :D jak lekarz powiedział "a to Twój dziadziuś" to myślałam że oszaleję :D mam zlecony pakiet badań, na ten moment mam brać tylko kwas foliowy :) następna wizyta za 3 tyg :)
Kochana duża dzidzia 😍 i też nie potrzebne stres, który to już u Ciebie tydzień?
 
reklama
Jeszcze ja tylko muszę przestać się stresować. I też jednego dnia super pozytywnie, drugiego już czuje się źle że coś jest nie tak. Nachodzi falami 😉
 
Do góry