reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Oj, to nie wiem.
Ja robiłam dosłownie chwilę wcześniej, bo jakoś tydzień wcześniej.
Listę tych badań dostałam od mojego ginekologa, z którego jednak zrezygnowałam, a poszłam już z wynikami do mojego obecnego prowadzącego.
Moim zdaniem najważniejsze by było, żebyś powtórzyła krew, mocz, TSH. Reszta moim zdaniem może zostać, ale to niech lepiej też się lekarz wypowie.

A, kazał mi też znaleźć wynik ostatniej cytologii, żebyśmy jej w ciązy nie musili robić.
Popytam zawsze to mniej $$$$
A u mnie zaś powiedział "na pierwszej wizycie robimy cytologię" :D
I tak się zastanawiam czy dopochwowa luteina nie będzie zaburzać wyniku cytologii?
 
reklama
Popytam zawsze to mniej $$$$
A u mnie zaś powiedział "na pierwszej wizycie robimy cytologię" :D
I tak się zastanawiam czy dopochwowa luteina nie będzie zaburzać wyniku cytologii?
Nie wiem, jak to jest z luteiną, ale w sumie jak kiedyś miałam cytologię zaraz po tabletkach, to lekarz powiedział, że nie będzie to przeszkadzać, jeśli zostały jeszcze resztki tych tabletek w środku.
U mnie właśnie kazał mi szukać wyniku cytologii, żebyśmy nie musieli jej teraz robić, bo szyjka jest tak bardzo ukrwiona, że mogą zdarzać się krwawienia, a chcemy oszczędzić sobie stresu :)
 
To jest wynik bliższy pół roku niż nasze 😁
Niby tak, ale myśląc sobie grudzień, a styczeń (jak powiedziałam lekarzowi), to tak naprawdę może być i tydzień różnicy.
Ale w sumie to tylko cytologia :) Jak poleci lekko krew, to przynajmniej wiadomo od czego i nie ma co się stresować.
 
Ja też mam te wszystkie wyniki i tak się zastanawiam czy to będzie trzeba powtarzać bo w ciąży trzeba zrobić ponownie? Robiłam te wyniki jakieś 4- 5 miesięcy temu
Ja robiłam kilka badań przed zajściem w ciążę a kazał mi lekarz powtórzyć a nie minęło 3 miesiące od badan. Dobrze ze cytoligie robiłam wcześniej i teraz nie muszę 😉
 
Niby tak, ale myśląc sobie grudzień, a styczeń (jak powiedziałam lekarzowi), to tak naprawdę może być i tydzień różnicy.
Ale w sumie to tylko cytologia :) Jak poleci lekko krew, to przynajmniej wiadomo od czego i nie ma co się stresować.

Zgadzam się, troszkę krwi będzie, ale od razu byś wiedziała, że to to :) ja już tak robiłam cytologię i przyznaję, że było to bardziej nieprzyjemne w porównaniu do cytologii w innym czasie cyklu, ale to tylko moment :)
fajnie jesli udałoby ci się zrobić tę skuteczniejszą cytologię (LBC). sporo miejsc już taką oferuje :)
 
reklama
Mam już część wyników dzisiejszych badań i oczywiście nie mogło być zbyt pięknie, bo mam bakterie w moczu 🤬🤦‍♀️ Objawów żadnych nie mam, muszę powtórzyć badanie ale wątpię żeby to cokolwiek zmieniło bo bardzo skrupulatnie się do niego przełożyłam, najpierw się podmyłam itd. 😏
 
Do góry