reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Będzie dobrze, musi być !! ✊✊✊ Głowa do góry !
Ja sie tao negatywnie nastawiłam przez te mysl o tych pęcherzyku. Wolalabym zeby sam sie wydalil, niz mam znowu szpital odwiedzać, ale z racji, ze nic sie nie dzieje to zwyczajnie dręczy mnie czy cos tam jest czy puste jajo. Gdyby nie te usg wtedy u tej babki z polecenia nie miałabym takich jazd. Masakra ja wam dziewczyny polecam wizyty najpozniej jak sie da, potem czlowiek mysli, analizuje tragedia
 
Z badań ja dziś miałam zlecone:
Krzywa cukrowa
Posiew moczu oraz te ze zdjęcia. Czyli podobnie jak Wy.
Mam się stawić z nimi na pierwszą wizytę która wg. OM wypada mi 7+2 🙂
 

Załączniki

  • 1c91c8f7-5abc-49e7-8b22-c7c242d326df.jpg
    1c91c8f7-5abc-49e7-8b22-c7c242d326df.jpg
    75,5 KB · Wyświetleń: 41
Byłam kiedyś u ginekologa dla którego każda kobieta była za gruba. Jedyne co sprawdzał to ciagle bmi , jakiś wariat ;) i do tego samego wora trzeba wrzucic ta babę co u niej byłaś. Niektórzy się nie nadają do kontaktu z pacjentem, a my się niepotrzebnie stresujemy przez takich lekarzy
 
Byłam kiedyś u ginekologa dla którego każda kobieta była za gruba. Jedyne co sprawdzał to ciagle bmi , jakiś wariat ;) i do tego samego wora trzeba wrzucic ta babę co u niej byłaś. Niektórzy się nie nadają do kontaktu z pacjentem, a my się niepotrzebnie stresujemy przez takich lekarzy
To ja trafiałam zawsze na takie tylko baby.
Dlatego też chodzę tylko do facetów, bo nie słyszę tekstów w stylu "o, trochę ciałka jest", albo ostatnio "na ciążę nie mamy wpływu - na nic w życiu w ogóle nie mamy wpływu".
A zestaw 3 pań ginekolog z jednego z Enel-Medów tak mnie zajechał swego czasu tabletkami, że przez prawie rok po każdym współżyciu wyłam z bólu. Na moje skargi odpowiadały, że jak mnie może boleć wszystko po tabletce i testy: "a co, jakoś wsadzanie penisa pani nie boli?".
 
reklama
Dziewczyny co wam pomaga na mdłości? Czytałam że podobno herbata imbirowa jest dobra? 🤔 u mnie dopiero 5+0 a już trzeci dzień mam takie mdłości, że jestem w stanie zjeść szybko tylko śniadanie nim się zaczną na dobre a potem to już nawet po wodzie mnie mdli 🤢 rozsądek mówi, że muszę jeść ale naprawdę ciężko cokolwiek przełknąć 🤢
 
Do góry