reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny odkąd jestem w ciazy to nie mogę myslec nawet o żurku a tak lubiłam jeść. Co tydzień praktycznie był gotowany a teraz na sama myśl o nim to mi nie dobrze. Najlepsze jest to że nawet go nie próbowałam już w ciąży ale nie dam rady go nawet ugotować 🤣🤣
Tez tak macie ? Jeśli tak to z jaką potrawa?
Ja to praktycznie od początku kompletnie nie mam apetytu. Jestem głodna ale nie mam zupełnie na nic ochoty, jem na siłę bo wiem że muszę ale wymyślenie co mam zjeść na dany posiłek to jest jakaś porażka bo na myśl o czymkolwiek mi niedobrze 🤦‍♀️
 
reklama
Ja jestem wygłodniała... mimo że w sumie od czasu do czasu czuję, że mi niedobrze. I właściwie ochotę mam na wszystko. Wczoraj byłam z koleżanką w wietnamskiej knajpie a dzisiaj robię lazanię 😅
 
Dziewczyny odkąd jestem w ciazy to nie mogę myslec nawet o żurku a tak lubiłam jeść. Co tydzień praktycznie był gotowany a teraz na sama myśl o nim to mi nie dobrze. Najlepsze jest to że nawet go nie próbowałam już w ciąży ale nie dam rady go nawet ugotować 🤣🤣
Tez tak macie ? Jeśli tak to z jaką potrawa?
Najpierw miałam tak na myśl mięsie 🙈 Dziś mąż się ze mnie śmieje🙈 Miałam straszną ochotę na zupę ogórkowa, cały czas jak się gotowała to ślinka mi leciała. Jak już się ugotowała to pierwszej łyżki nie mogłam przełknąć. Teraz robię domowe frytki a mąż się zastanawia czy chociaż jedną zjem🙈
 
Dziewczyny odkąd jestem w ciazy to nie mogę myslec nawet o żurku a tak lubiłam jeść. Co tydzień praktycznie był gotowany a teraz na sama myśl o nim to mi nie dobrze. Najlepsze jest to że nawet go nie próbowałam już w ciąży ale nie dam rady go nawet ugotować 🤣🤣
Tez tak macie ? Jeśli tak to z jaką potrawa?
Ja ostatnio zrobiłam frytki, zjadlam może 5, tak mnie zemdlilo, że resztę zjadł mąż 🤣 wczoraj zaczęłam gotować rosół a mąż musiał kończyć, bo gdy już się zaczął gotować, udka dały swój aromat to mnie brało na wymioty, dziś rano otwieram lodówkę i znów rzucił się na mnie ten zapach rosołu 🤢 jednego dnia mam apetyt, że zjem pół lodówki, następnego ledwo udaje mi się coś zjeść 🙈
 
Dziewczyny odkąd jestem w ciazy to nie mogę myslec nawet o żurku a tak lubiłam jeść. Co tydzień praktycznie był gotowany a teraz na sama myśl o nim to mi nie dobrze. Najlepsze jest to że nawet go nie próbowałam już w ciąży ale nie dam rady go nawet ugotować 🤣🤣
Tez tak macie ? Jeśli tak to z jaką potrawa?

Ja mam tak z kawą, nie piłam juz kawy z mlekiem od 13.08 😳 nawet mnie nie ciągnie do niej a wcześniej każdego dnia słaba kawka leciała 😀
No i te słodycze tez jak pisałam, w ogóle mnie nie ciągnie a przecież tak lubię 🤔 maż kupil ostatnio kawałek szarlotki i sam zjadł bo ja nie miałam ochoty nawet 🤣
 
reklama
Mam identycznie...mogę spać i spać a ja za długo posiedzę to mnie wszystko boli. Dziś w pracy niewiele zrobilam bo właśnie głową mi leci
Ja od końca miesiąca też jeszcze pracuje według apki 6 tydzień.. I mam to samo oczy szczypią, nos zapchany, wieczorem zimno mnie trzepie. Od czasu do czasu jeszcze czasem szczypie w brzuchu choćby na okres ale nie nastawiam się źle, myślę że to dlatego że maluszek robj sobie miejsce ❤️🙈brak krwawień czy plamień od początku
 
Do góry