reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzień dobry wszystkim 😊 Ja od dwóch dni przestałam mieć mdłości. Pocieszam się tylko tym, że może to nie oznaczać nic złego 😔 Wszystkie musimy być dobrej myśli 😊 Czekamy na dobre wiadomości po wizytach! Odnośnie bólu w krzyżu- też mam co jakiś czas. Czytałam, że może to być objaw normalny, ciążowy, bo te różne więzadła się rozciągają nie tylko w brzuchu. Także bądźmy dobrej myśli 🥰🥰🥰 Ja też staram się myśleć tylko pozytywnie, bo tak samo jak Wy robię wszystko, co mogę, jestem obstawiona lekami, dbam o siebie i nic więcej ode mnie nie zależy... Chociaż ostatnie dni łapię trochę smutku, bo na 7 września miałam termin porodu córki, którą straciliśmy w 12 tyg. Nie sposób nie myśleć 😔 Ale cieszę się, że udało się nam i dziś 7t. Wizyta za dwa tygodnie. Tak bardzo pragnę dobrych wiadomości ♥️♥️♥️
Kochana, z takim smutnym bagażem musi być już tylko pięknie! Za dużo przeszliście. Ja wierze, ze wszystko będzie Oki ❣️ Jeśli chodzi o mdłości - ja ich nie miałam prawie w ogóle. Tylko czułam mocno piersi (teraz już mało bolą) i bolał mnie brzuch ( teraz już tez boli rzadziej i słabiej). Objawy są, potem ustępują i są na nowo. Nie każda z nas będzie miała każdy książkowy objaw. Ciesz się zdrówkiem, a za 2 tyg usłyszysz ❤️Bijące jak dzwon i mam nadzieje cały lęk ucichnie ..;) ✊🤞
 
Kochana, z takim smutnym bagażem musi być już tylko pięknie! Za dużo przeszliście. Ja wierze, ze wszystko będzie Oki ❣️ Jeśli chodzi o mdłości - ja ich nie miałam prawie w ogóle. Tylko czułam mocno piersi (teraz już mało bolą) i bolał mnie brzuch ( teraz już tez boli rzadziej i słabiej). Objawy są, potem ustępują i są na nowo. Nie każda z nas będzie miała każdy książkowy objaw. Ciesz się zdrówkiem, a za 2 tyg usłyszysz ❤️Bijące jak dzwon i mam nadzieje cały lęk ucichnie ..;) ✊🤞
Bardzo dziękuję za te pokrzepiające słowa 😘😘😘
 
Napisz cos wiecej o sobie, w ktorym jestes tygodniu, na kiedy termin, ile masz lat. 😉 my sie juz tu troche kojarzymy, witaj.
Dzieki dziewczyny ♥️ Mieszkam w UK, mam 33 lata i termin na 14 kwietnia. Wychodzi na to, ze jestem w 6t4d. Mam juz termin na wizyte z polozna na 21 sierpnia i usg na 4 pazdziernika. Jeszcze kupa czasu 😭 Ciesze sie, ze bede miala z kim pogadac 🥰
 
Dzieki dziewczyny ♥️ Mieszkam w UK, mam 33 lata i termin na 14 kwietnia. Wychodzi na to, ze jestem w 6t4d. Mam juz termin na wizyte z polozna na 21 sierpnia i usg na 4 pazdziernika. Jeszcze kupa czasu 😭 Ciesze sie, ze bede miala z kim pogadac 🥰
Super! 🤞rozgość się :) mam nadzieje, ze wszystkie będziemy się wspierać conajmniej do szczęśliwego rozwiązania :D
 
Rozumiem, po prostu może raźniej Ci będzie tam, bo będziesz w tym samym czasie robić badania prenatalne i połówkowe, my będziemy o tym wszystkim pisać sporo wcześniej, w sumie już za moment, bo wiem że sporo dziewczyn ma już poplanowane wizyte pod koniec września. 😉
Ja np druga wizytę mam 7 września i już to będzie 10 tydzień. Też na badania prenatalne jestem zapisana na 21 września. Niby powinnam być w marcowych mamach bo termin lekarz wyliczył na 30.03. A mi na aplikacji pokazywało 2.04 więc tu dołączyłam i zostaje 🙃🙃
 
Mnie tylko pomaga kocyk ewentualnie ciepła kąpiel, ale tak moczyć się w ekstra cieplej wodzie to niewskazane niestety ;p
Ja tak uwielbiałam się kąpać i moczyć długo w wannie w gorącej wodzie a teraz kontroluje żeby nie była za ciepła ale człowiek podświadomie działa i myśli tylko już o dziecku😀
 
Dzieki dziewczyny ♥️ Mieszkam w UK, mam 33 lata i termin na 14 kwietnia. Wychodzi na to, ze jestem w 6t4d. Mam juz termin na wizyte z polozna na 21 sierpnia i usg na 4 pazdziernika. Jeszcze kupa czasu 😭 Ciesze sie, ze bede miala z kim pogadac 🥰
Mamy ten sam termin i ten sam tydzien. 😊
 
reklama
Do góry