reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Zastanawiam się właśnie. Co lekarz, to inna opinia. Ta lekarka stwierdziła, że betę robi się tylko raz, żeby potwierdzić ciążę.
Planowałam zrobić betę w środę, bo akurat będę jeździć po mieście, to może...
Niewiem co Ci doradzić bo sam nie wiem co bym zrobiła. W ciąży z której mam synka te przyrosty też nie były idealne a ciąża rozwijała się prawidłowo, natomiast z ciąży którą straciłam wszytko było książkowo aż do 18 tc. Teraz nie sprawdzałam bety bo wiem, że jaka nie będzie to i tak zawsze znajdę powód do zmartwień🥴
 
Niewiem co Ci doradzić bo sam nie wiem co bym zrobiła. W ciąży z której mam synka te przyrosty też nie były idealne a ciąża rozwijała się prawidłowo, natomiast z ciąży którą straciłam wszytko było książkowo aż do 18 tc. Teraz nie sprawdzałam bety bo wiem, że jaka nie będzie to i tak zawsze znajdę powód do zmartwień🥴

Ja w sumie to samo. Jestem straszną panikarą. Jeśli będę miała czas, to może zrobię betę, ale w sumie skoro i tak w czwartek kolejna wizyta, to nie ma konieczności.
 
Zastanawiam się właśnie. Co lekarz, to inna opinia. Ta lekarka stwierdziła, że betę robi się tylko raz, żeby potwierdzić ciążę.
Planowałam zrobić betę w środę, bo akurat będę jeździć po mieście, to może...
Super ze wszystko dobrze na ta chwile! Ja nie wiem czy beta powyżej 1000 to nie zwalnia ? Nie wiem czy przy wartości jakiej podajesz można się w środę nadal spodziewać przyrostu 66% 🤔 trzymam kciuki za to żeby pojawiło się serduszko ❤️✊
 
Witam dziewczyny u mnie aktualnie równo 5 tydzień 😊 termin według aplikacji na 11 kwietnia 😁 poza wiecznym zmęczeniem wszystko ok

Cześć dziewczyny!
U mnie dziś beta 201. Cykle mam takie mało regularne bo od 28-37 dni. Urodziłam syna w czerwcu 2020, okres dostałam w styczniu i tak miałam go mniej lub bardziej regularnie… wiec ciąża raczej wczesna. Trochę mnie martwi beta ze za niska, ale w sumie skoro wczesna ciąża to chyba ok? Prawdopodobnie minęło 2 tyg od zapłodnienia z moich obliczeń. W środę zrobię kolejne badanie bety czy jest przyrost, ale jakoś przeżywam… z synem robiłam jakoś bete ok 6 tyg i była ponad 5000… ale tez wtedy miałam bardziej regularne cykle i jednak później wtedy test zrobiłam.
Hej witajcie! Rozgośćcie się 😄 macie już zaplanowane wizyty u lekarzy? :)
 
Dziewczyny, wyszłam od ginekologa. Udało mi się o 17 zrobić betę i po godzinie miałam wynik - ponad 3400.
Ginekolog mnie przebadała i powiedziała, że na razie pęcherzyk na 7 mm i ona żadnej krwi nie widzi. Pęcherzyk jest tak mały, że nie może nawet określić, który to tydzień i poleca mi pójść do ginekologa za co najmniej tydzień. Przepisała mi też duohaston, ale dwa razy dziennie.

Martwi mnie bardziej wzrost bety, który zahamował, ale jak to stwierdziła ginekolog: na tak wczesnym etapie nie mamy na nic wpływu.
Trzymamy dalej kciuki!
 
Dziewczyny czy któraś z Was tak jak ja nie ma żadnych specjalnych objawów ciążowych oprócz delikatnego bólu piersi I tego że więcej ziewam ale jakoś specjalnie zmęczona nie jestem.. 🤔🤔🤔?
 
reklama
Do góry