reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Teoretycznie tak,pierwszy tydzień,ale ze względu na cc które na pewno będzie w kwietniu jestem tutaj.
Rozumiem, po prostu może raźniej Ci będzie tam, bo będziesz w tym samym czasie robić badania prenatalne i połówkowe, my będziemy o tym wszystkim pisać sporo wcześniej, w sumie już za moment, bo wiem że sporo dziewczyn ma już poplanowane wizyte pod koniec września. 😉
 
Naczytałam się Waszych wiadomości o pustych jajach i poronieniach i zaczęłam panikować :( na dodatek od tygodnia jestem przeziębiona, od trzech dni czego bym nie jadła to czuje jakbym jadła stare jajko :( a jeszcze dziś wróciłam do pracy po dwutygodniowym urlopie i chyba mam kumulację wszystkiego..
Ja tez się tak ostatnio jakoś negatywnie nakręciłam, ale szczerze to nic dobrego nie wnosi takie nastawienie. Pomysl sobie, ze dbasz o siebie, jesz dobrze, nawadniasz się, łykasz suple, czzzyli ogólnie dbasz o to, co możesz .. reszta jest już nie w naszych rękach ... 🤷‍♀️ Tez wole wszystko ogarniać i mieć pod kontrolą. Najbardziej w życiu nienawidzę bezradności, a w tym momencie ją czuje najmocniej. No cóż, Pozostaje nam tylko wierzyć, ze dobrze bedzie, bo kuuurde czemu miałoby być zle? :) główka do góry ❣️
 
Dziewczyny, czy tez jesteście troszkę przeziębione? Albo czy jest Wam na wieczór zimno i marzycie o kocyku? Ja przez ostatnie 3 dni co wieczór mam dreszcze z zimna :)
 
Dziewczyny, czy tez jesteście troszkę przeziębione? Albo czy jest Wam na wieczór zimno i marzycie o kocyku? Ja przez ostatnie 3 dni co wieczór mam dreszcze z zimna :)
Ja ogólnie jestem zmarzluchen, ale ostatnio nigdzie się nie ruszam bez ciepłej bluzy, a w domu koniecznie cały czas siedzę pod kocem 😅 katar mam cały rok, więc nic dziwnego, czasem mnie łapie lekki ból gardła ale pomaga ciepła herbata 😊
 
Dzień dobry wszystkim 😊 Ja od dwóch dni przestałam mieć mdłości. Pocieszam się tylko tym, że może to nie oznaczać nic złego 😔 Wszystkie musimy być dobrej myśli 😊 Czekamy na dobre wiadomości po wizytach! Odnośnie bólu w krzyżu- też mam co jakiś czas. Czytałam, że może to być objaw normalny, ciążowy, bo te różne więzadła się rozciągają nie tylko w brzuchu. Także bądźmy dobrej myśli 🥰🥰🥰 Ja też staram się myśleć tylko pozytywnie, bo tak samo jak Wy robię wszystko, co mogę, jestem obstawiona lekami, dbam o siebie i nic więcej ode mnie nie zależy... Chociaż ostatnie dni łapię trochę smutku, bo na 7 września miałam termin porodu córki, którą straciliśmy w 12 tyg. Nie sposób nie myśleć 😔 Ale cieszę się, że udało się nam i dziś 7t. Wizyta za dwa tygodnie. Tak bardzo pragnę dobrych wiadomości ♥️♥️♥️
 
reklama
Ja ogólnie jestem zmarzluchen, ale ostatnio nigdzie się nie ruszam bez ciepłej bluzy, a w domu koniecznie cały czas siedzę pod kocem 😅 katar mam cały rok, więc nic dziwnego, czasem mnie łapie lekki ból gardła ale pomaga ciepła herbata 😊
Mnie tylko pomaga kocyk ewentualnie ciepła kąpiel, ale tak moczyć się w ekstra cieplej wodzie to niewskazane niestety ;p
 
Do góry