reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ale to są kłótnie z tyłka, prawdziwy powód jest taki, że wykańczamy dom i tymczasowo mieszkamy u moich rodziców. Obydwojgu nam się to nie podoba, ale ja nie wylewam swoich frustracji na niego, a on ostatnio jest obrażony o wszystko- że przyszła siostra mojej mamy w odwiedziny, że ktoś wchodzi do kuchni jak on karmi syna, że ktoś go bierze na ręce jak płacze itp. On chyba oczekuje, że ja powiem rodzicom, że mają się zamknąć w swojej sypialni i się nie odzywać aż się nie wyprowadzimy. I jak chodzi taki wiecznie wkurzony to o byle ***** są kłótnie. 🙄
Współczuję, długo jeszcze bedziecie mieszkać z rodzicami?
 
Miałam iść do gin 1.09 a przez te bóle krzyża kontaktowałam się z przychodnią i mam przyjść w czwartek, szczerze mówiąc to się boję, nawet już pół internetu przeszukałam i prawie nic nie ma na temat takich bóli na początku ciąży, a jak już coś jest to nic pozytywnego 😔 w czwartek będzie 5t2d
Ja tak miałam w ostatniej ciąży i obecnie też.
 
reklama
Myślę, że wcześniej jak w listopadzie się nie wyprowadzimy. 😞 W tym tygodniu kładą ogrzewanie podłogowe i wylewają posadzki, te muszą trochę wyschnąć i zaczniemy wykańczać w środku.
Ale to juz niebawem, zaraz wrzesień. Spróbujcie obydwoje pogadac bez emocji, ze to jeszcze chwila wam zostala
 
Do góry