reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja się pokłóciłam w nocy z mężem i tak mnie zdenerwował, że od tamtej pory boli mnie brzuch. Jestem mega zmęczona, od ponad tygodnia młody nie chodzi do żłobka, ja sama choruję i nie mam kiedy po prostu wyleżeć tej choroby i się zregenerować. Dziś obudził się po 3 i zasnął dopiero o 5.30, wstał o 10, więc nie ma szans, że pójdzie na drzemkę, a mi ten brzuch dokucza. Dobrze, że dzisiaj wizyta to czegoś się dowiem.


Przykro ale nie kłóćcie się bo teraz to w niczym Wam nie pomoże a doda tylko niepotrzebnego stresu 🙂 czekamy na info po wizycie i mocno trzymamy kciuki za dobre wiadomości i Twoje zdrowie ✊
 
reklama
Właśnie ja wybieram się w poniedziałek a wizytę mam w czwartek wieczorem 😅 i zastanawiam się czy się wyrobię czy pójść w sobotę. Ale nie ukrywam że bardziej by mi pasował poniedziałek bo nie będę musiała specjalnie jechać tylko sobie skoczę przed pracą :D
Ja robiłam i tego samego dnia miałam wynik, ale po prostu w jednej przychodni, ale szło to przez Diagnostykę :)
 
Ja wyniki grupy krwi w medicover miałam po 3 dniach
I niby pani pielęgniarka mówiła, że nie będą widoczne na profilu po zalogowaniu a były

Ja mam duuuzy problem ze spaniem 🥺przed ciąża mogłam spać x godzin, wszędzie i o każdej porze 😁 a teraz nie mogę szybko zasnąć, budzę się w nocy co chwilę.. Kręcę się.. Z odpoczynkiem nie ma to nic wspólnego niestety
Dzisiejsza noc koszmarna
 
Miałam iść do gin 1.09 a przez te bóle krzyża kontaktowałam się z przychodnią i mam przyjść w czwartek, szczerze mówiąc to się boję, nawet już pół internetu przeszukałam i prawie nic nie ma na temat takich bóli na początku ciąży, a jak już coś jest to nic pozytywnego 😔 w czwartek będzie 5t2d
 
Przykro ale nie kłóćcie się bo teraz to w niczym Wam nie pomoże a doda tylko niepotrzebnego stresu 🙂 czekamy na info po wizycie i mocno trzymamy kciuki za dobre wiadomości i Twoje zdrowie ✊
Ale to są kłótnie z tyłka, prawdziwy powód jest taki, że wykańczamy dom i tymczasowo mieszkamy u moich rodziców. Obydwojgu nam się to nie podoba, ale ja nie wylewam swoich frustracji na niego, a on ostatnio jest obrażony o wszystko- że przyszła siostra mojej mamy w odwiedziny, że ktoś wchodzi do kuchni jak on karmi syna, że ktoś go bierze na ręce jak płacze itp. On chyba oczekuje, że ja powiem rodzicom, że mają się zamknąć w swojej sypialni i się nie odzywać aż się nie wyprowadzimy. I jak chodzi taki wiecznie wkurzony to o byle ***** są kłótnie. 🙄
 
reklama
Do góry