reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Przepraszam za moze glupie pytania 😜
Czy wy najpierw sie zgłosilyscie do poloznej? I gdzie? w swoim POZ? One wam zlecily jakies pierwsze badania (wydaly skierowanie) zebyscie mialy przed konsultacja z ginekologiem?


My przez medicover załatwiamy to wszystko :)
Najpierw wybrałam potwierdzenie ciąży po pozytywnym teście i pokazala mi się teleporada z położną i ona dala skierowanie na betę i przy okazji kazała mi zrobić podstawowe badania, na które mialam skierowanie wcześniej od innego lekarza. Kazała tez oddzwonić po wynikach i ma mnie dalej pokierować :)
Także to medicover
 
My przez medicover załatwiamy to wszystko :)
Najpierw wybrałam potwierdzenie ciąży po pozytywnym teście i pokazala mi się teleporada z położną i ona dala skierowanie na betę i przy okazji kazała mi zrobić podstawowe badania, na które mialam skierowanie wcześniej od innego lekarza. Kazała tez oddzwonić po wynikach i ma mnie dalej pokierować :)
Także to medicover
Ja po pozytywnym teście i becie zapisałam się w Luxmedzie do Ginekologa - prowadzenie ciąży. Przed samą wizytą zawołała mnie położna, zbadała, założyła kartę ciąży i potem wizyta u ginekologa. Teraz przed każdą wizytą tak mam już z góry ustawione, że najpierw położna i po tym wizyta :)
 
Ja po pozytywnym teście i becie zapisałam się w Luxmedzie do Ginekologa - prowadzenie ciąży. Przed samą wizytą zawołała mnie położna, zbadała, założyła kartę ciąży i potem wizyta u ginekologa. Teraz przed każdą wizytą tak mam już z góry ustawione, że najpierw położna i po tym wizyta :)

Ooo! Ciekawe, czy w enel medzie też tak będzie. Mam tam USG 27.08 a wizytę "prowadzenie ciąży" dopiero 14.09 pierwsza wizyta, bo czekałam na termin u fajnej ginekolożki. Pewnie wtedy dostanę skierowanie na badania, więc zapisałam się na zaś do laboratorium na 15.09 🙃
 
Ja po pozytywnym teście i becie zapisałam się w Luxmedzie do Ginekologa - prowadzenie ciąży. Przed samą wizytą zawołała mnie położna, zbadała, założyła kartę ciąży i potem wizyta u ginekologa. Teraz przed każdą wizytą tak mam już z góry ustawione, że najpierw położna i po tym wizyta :)


Dokładnie, możliwe, że te wszystkie luxmedy i medicovery mają podobnie. Ja idę od potwierdzania ciąży i tak mnie prowadzi ta aplikacja. Pamiętam, że położna kazała mi po pozytywnym wyniku bety zacząć brać witaminy dla kobiet w ciąży, odstawić kwas foliowy który brałam solo, tak samo omegę i właśnie te witaminy pełne wdrożyć. Powiedziala też że na kolejnej rozmowie chyba założy tą kartę ciąży o której wspominasz, że będzie w stanie lepiej zorientować się o wieku ciąży i właśnie powie co dalej mam robić. 😊

Oddzielnie zarezerwowałam tez te wizyty ginekolog prowadzenie ciąży aby być przygotowana jak mi powie kiedy mogę iść bo terminy przeciez szybko znikają u polecanych lekarzy. A jest ich tam garstka 😳
 
Dokładnie, możliwe, że te wszystkie luxmedy i medicovery mają podobnie. Ja idę od potwierdzania ciąży i tak mnie prowadzi ta aplikacja. Pamiętam, że położna kazała mi po pozytywnym wyniku bety zacząć brać witaminy dla kobiet w ciąży, odstawić kwas foliowy który brałam solo, tak samo omegę i właśnie te witaminy pełne wdrożyć. Powiedziala też że na kolejnej rozmowie chyba założy tą kartę ciąży o której wspominasz, że będzie w stanie lepiej zorientować się o wieku ciąży i właśnie powie co dalej mam robić. 😊

Oddzielnie zarezerwowałam tez te wizyty ginekolog prowadzenie ciąży aby być przygotowana jak mi powie kiedy mogę iść bo terminy przeciez szybko znikają u polecanych lekarzy. A jest ich tam garstka 😳
Noo ja tez do mojego ginekologa biorę np. kilka terminów, bo nie wiem na kiedy każe mi przyjść, a z terminami jak z bułkami xd rozchodzą się mega szybko 🙈
 
reklama
Dokładnie, możliwe, że te wszystkie luxmedy i medicovery mają podobnie. Ja idę od potwierdzania ciąży i tak mnie prowadzi ta aplikacja. Pamiętam, że położna kazała mi po pozytywnym wyniku bety zacząć brać witaminy dla kobiet w ciąży, odstawić kwas foliowy który brałam solo, tak samo omegę i właśnie te witaminy pełne wdrożyć. Powiedziala też że na kolejnej rozmowie chyba założy tą kartę ciąży o której wspominasz, że będzie w stanie lepiej zorientować się o wieku ciąży i właśnie powie co dalej mam robić. 😊

Oddzielnie zarezerwowałam tez te wizyty ginekolog prowadzenie ciąży aby być przygotowana jak mi powie kiedy mogę iść bo terminy przeciez szybko znikają u polecanych lekarzy. A jest ich tam garstka 😳
Noo ja tez do mojego ginekologa biorę np. kilka terminów, bo nie wiem na kiedy każe mi przyjść, a z terminami jak z bułkami xd rozchodzą się mega szybko
Kumam teraz kum kum;)
Dzięki!
Ja od 1 wrzesnia bede miec pakiet w luxmed i widzialam ze tam jest prowadzenie ciazy wiec moze uda mi sie na to zalapac tez?
Na pewno, ja się sama zapisywałam w aplikacji i bez problemu :)
 
Do góry