reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja '92, pierwszego syna urodziłam jak miałam 26, teraz uda się jeszcze 29 jeśli wszystko dobrze pojdzie. 😁
Jeśli zdecydujemy się na trzecie dziecko to też chciałabym w ciągu 3 lat, żeby już zamknąć fabrykę. 😂
Ale jak ma się już jedno dziecko to nie ma takiego ciśnienia podczas starań, bo wiesz, że masz chociaż jeden skarb. 😊

Oj u mnie to dzialalo na odwrót 😅 bardzooo chcieliśmy 2. Takze mysle, ze po tych historiach jak urodze 2 podziekuje, fabryka zamknieta zostanie.
 
reklama
Ja '92, pierwszego syna urodziłam jak miałam 26, teraz uda się jeszcze 29 jeśli wszystko dobrze pojdzie. 😁
Jeśli zdecydujemy się na trzecie dziecko to też chciałabym w ciągu 3 lat, żeby już zamknąć fabrykę. 😂
Ale jak ma się już jedno dziecko to nie ma takiego ciśnienia podczas starań, bo wiesz, że masz chociaż jeden skarb. 😊

Moze to tez wynika, ze urodzilam core majac 18 lat i inaczej wtedy wychowywał człowiek. Tzn kochal, ale teraz mysle, bedzie inaczej taka wyczekane i w ogole, wiecie co mam na mysli ? Zrobione z glowa o ! 😁
 
Oczywiście, że tak. Myślałam, że masz jakąś sprawdzoną markę 🤪 bo ja od niedawna zaczynam się farbować i głównie dlatego, że mi siwe włosy się pojawiają 😭

A mój mąż na farby w ciąży mówi kategoryczne NIE.
Ogólnie te co używałam strasznie śmierdziały, że duszno mi było, dlatego też wolę takimi się nie farbować.
To nie wiem 🙃🙃🙃Ja nigdy na własną rękę nie farbowałam włosów. Zawsze korzystałam z usług fryzjerki. A te farby co teraz używa bez amoniaku nie mają zapachu dlatego też się zdecydowałam. Nie mam ładnych swoich naturalnych włosów więc nie będę chodzić jak miotła przez 9 miesięcy 🤣🤣🤣 Robię to również dla swojego dobrego samopoczucia z dbałością o dobro maluszka❤️
 
Hej, może pytanie mało ciążowe, chociaż pośrednio związane. Bo mam wrażenie, że jestem tu chyba najstarsza 🤣🤣
Ja mam skończone 34 lata, rocznik 87' ✌️
A Wyyyy??😇
Nie jesteś najstarsza 😁😁😁Ja mam 38 lat 🤗🤗🤗Ale wcale nie uważam żebym była za stara na dziecko. Wyglądam na 30 a czuję się na 20 więc jest git. Mam jeszcze 10 - letniego Syna i kochającego męża. Więc czuję się piękna i kochana❤️
 
Nie jesteś najstarsza 😁😁😁Ja mam 38 lat 🤗🤗🤗Ale wcale nie uważam żebym była za stara na dziecko. Wyglądam na 30 a czuję się na 20 więc jest git. Mam jeszcze 10 - letniego Syna i kochającego męża. Więc czuję się piękna i kochana❤️
Nie no, ja też nie uważam, że jestem za stara na dziecko. Tez mam na szczęście dobre geny i wyglądam na jakieś 6 lat młodszą. Moja mama też mnie urodziła jak miała 35 lat, więc może to też jakoś idzie po rodzinie. Mój synek ma 9 lat 😱
 
Nie no, ja też nie uważam, że jestem za stara na dziecko. Tez mam na szczęście dobre geny i wyglądam na jakieś 6 lat młodszą. Moja mama też mnie urodziła jak miała 35 lat, więc może to też jakoś idzie po rodzinie. Mój synek ma 9 lat 😱

Dziewczyny nie wiek świadczy o człowieku. Jesli wy czujecie, ze to ta pora to tak jest. 😉
 
reklama
Dziewczyny nie wiek świadczy o człowieku. Jesli wy czujecie, ze to ta pora to tak jest. 😉

Ja będąć bardzo szczerą - nie czuję w 100% że to ta pora dla mnie na dziecko :) obecne życie, bez dzieci bardzo mi pasuje - lubię swobodę, nasze życie z mężem, podróże, rozrywki, WYGODĘ :D Dlatego myślę, że przeżyję spory szok, ale już się z tą myślą oswoiłam :D mimo wszystko zdecydowaliśmy się teraz - moja pierwsza ciąża (poroniona) była nieplanowana i to nas zmobilizowało. Bo być może nie powinniśmy czekać za długo. A potem druga była zaśniadem, to już w ogóle stwierdziłam, że lepiej troszkę przyspieszyć. Ale póki co planuję jedno dziecko - mam nadzieję, że w końcu się uda :)
 
Do góry