reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny macie zaparcia ? Ja od 3 dni nie byłam na dwójce. Aż mi z tym zle na psychice 🤦‍♀️ Zjadłam teraz garść suszonych śliwek i mam nadzieje ze coś ruszy... 🤷‍♀️
 
reklama
Ja będąć bardzo szczerą - nie czuję w 100% że to ta pora dla mnie na dziecko :) obecne życie, bez dzieci bardzo mi pasuje - lubię swobodę, nasze życie z mężem, podróże, rozrywki, WYGODĘ :D Dlatego myślę, że przeżyję spory szok, ale już się z tą myślą oswoiłam :D mimo wszystko zdecydowaliśmy się teraz - moja pierwsza ciąża (poroniona) była nieplanowana i to nas zmobilizowało. Bo być może nie powinniśmy czekać za długo. A potem druga była zaśniadem, to już w ogóle stwierdziłam, że lepiej troszkę przyspieszyć. Ale póki co planuję jedno dziecko - mam nadzieję, że w końcu się uda :)
Oj tak, szok na pewno będzie. Pamiętam, że pierwszy rok życia syna to był hardcore, bo trafił nam się wyjątkowo wymagający bobas i jak bardzo brakowało mi wtedy chwil tylko z mężem oraz chwil tylko dla siebie. Wyjście do Biedry bez wózka było dla mnie wytchnieniem wtedy. 😂
 
Oj tak, szok na pewno będzie. Pamiętam, że pierwszy rok życia syna to był hardcore, bo trafił nam się wyjątkowo wymagający bobas i jak bardzo brakowało mi wtedy chwil tylko z mężem oraz chwil tylko dla siebie. Wyjście do Biedry bez wózka było dla mnie wytchnieniem wtedy. 😂

Hahah tak sobie to właśnie wyobrażam :D tym bardziej, że sama jestem jedynaczką i nigdy nie byłam jakoś blisko dzieci 😅 hotele na wakacje wybieram takie tylko dla dorosłych 🤣 martwi też mnie to, że mieszkamy w innym mieście niż reszta rodziny, więc nie wchodzi w grę pomoc babć itp. itd. będzie interesująco :D
 
Ja tez nie, mam w listopadzie wiec zawsze było buro i ponuro, a za czasów dzieciństwa to i śnieg już leżał. Dlatego się cieszę że nasze maluchy urodzą się w kwietniu :) już zazwyczaj ciepło i nie ma takiego problemu z ubieraniem :D

Ale ciekawe czy zima snieg zobacza, pierwsze sanki 😅
 
Dziewczyny macie zaparcia ? Ja od 3 dni nie byłam na dwójce. Aż mi z tym zle na psychice 🤦‍♀️ Zjadłam teraz garść suszonych śliwek i mam nadzieje ze coś ruszy... 🤷‍♀️
Ja mialam na samym początku jak jeszcze nie wiedziałam oficjalnie, że jestem w ciąży😜
Teraz jest w miarę ok, choć czasem myślę, że mogłabym częściej chodzić na 2.. Chociaż typowych kilkudniowych nie mam.
 
Ale ciekawe czy zima snieg zobacza, pierwsze sanki 😅
W obecnych czasach to ciężko powiedzieć :p może gdzieś w górach w Polsce 🤣 powiem wam że jak zaczęliśmy się starać to sobie wyliczyłam, jakbym teraz zaszła to jaki byłby miesiąc :p a jak już zaszłam, to w sumie było mi obojętnie a trafiło się fajnie :D
 
Dziewczyny macie zaparcia ? Ja od 3 dni nie byłam na dwójce. Aż mi z tym zle na psychice 🤦‍♀️ Zjadłam teraz garść suszonych śliwek i mam nadzieje ze coś ruszy... 🤷‍♀️
Ja mialam na samym początku jak jeszcze nie wiedziałam oficjalnie, że jestem w ciąży😜
Teraz jest w miarę ok, choć czasem myślę, że mogłabym częściej chodzić na 2.. Chociaż typowych kilkudniowych nie mam.
Polecam płatki owsiane na wodzie rano ze szczypta soli można dać tez suszone śliwki i dużo wody do picia w ciągu dnia, ja przed ciąża miałam problemy a teraz o dziwo brak 🤷🏼‍♀️ Odpukać !
 
reklama
Do góry