reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Nieee ! Pytalam z ciekawości, jesli dotad nie mialam takich przezyc a prog jest w normie to czekaj na wizyte spokojnie, jest oki wszystko. 😉 ja bym wstrzymala sie z panika. Jest dobrze
Też czytam, że są wahania dobowe progesteronu. Nie panikuję, chyba 🤔🙃 to moje pierwsze badanie progesteronu. A może zrobić sobie z tej dzisiejszej surowicy jeszcze betę? I ewentualnie np w poniedziałek powtórzyć. 🙈
 
Też czytam, że są wahania dobowe progesteronu. Nie panikuję, chyba 🤔🙃 to moje pierwsze badanie progesteronu. A może zrobić sobie z tej dzisiejszej surowicy jeszcze betę? I ewentualnie np w poniedziałek powtórzyć. 🙈
Nieeee, nie rób! Jak jest wszystko dobrze to nie szalej. 😁 na spokojnie, herbatka, kakao i do przodu, krwi sie jeszcze na oddajesz. Jesli mocno cie martwi to moze zadzwon do gin spytaj o proga, ale ja mysle, ze nie będzie Ci wciskać nic bo jest w normie, nic sie zlego nie dzieje.
 
O umiejetnosci wciąganiu brzucha to ja juz chyba zapomnialam 😜
Właśnie, a jak tam dziewczyny Wasze brzuszki? Ja będąc z synem w ciąży 9 lat temu to miałam tylko piłeczkę, a teraz już jestem rozlana. Coś czuję, że będę słonicą tym razem. Właśnie upieprzylam gofery 😛🙈
IMG_20210818_202414.jpg
 
Nieeee, nie rób! Jak jest wszystko dobrze to nie szalej. 😁 na spokojnie, herbatka, kakao i do przodu, krwi sie jeszcze na oddajesz. Jesli mocno cie martwi to moze zadzwon do gin spytaj o proga, ale ja mysle, ze nie będzie Ci wciskać nic bo jest w normie, nic sie zlego nie dzieje.
Nie będę pisala bo kobita dupsko opala na wakacjach, niech odpoczywa, jeszcze się ze mną na użera 🤣🤣🤣
 
reklama
Myślę, że musimy przymykać na siebie oko trochę. 😉
Mnie na przykład trochę bawi panika na zasadzie 'dzisiaj lewy cycek boli mnie mniej niż wczoraj', ale tylko się uśmiecham pod nosem, bo wiem, że każda z nas przeżywa ciążę inaczej i każda ma prawo mieć własne jazdy. 😁

@Chocolate1 akurat w Waszej kłótni jestem po stronie @staraczek8991 - w końcu zapytała tylko czemu się tak zadręczasz i że na takim etapie nie mamy na nic wpływu- możemy jedynie brać leki, odpoczywać i być dobrej myśli, a Ty naskoczyłaś na nią, że ma Ci nie doradzać skoro jej ciąża nie jest zagrożona, bo nie ona wyląduje na patologii- no słabe to było, a potem to już były personalne niepotrzebne zaczepki z obu stron.
Musimy szanować siebie nawzajem i nie odbierać wszystkiego jako atak, bo zrobi się tutaj nieznośnie.
 
Do góry