reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cudownie! A maluszek już nie taki mały! Szok! Pięknie!

Na USG wymiar dziecka od głowy do pupy to CRL [emoji4] YS to wymiar pęcherzyka żółtkowego, a GS to wymiar pęcherzyka ciążowego [emoji846] w większości te wymiary są gdzieś w prawym dolnym rogu na zdjęciu [emoji846]
Ooo dzięki! Sprawdzę te wymiary jak wrócę z pracy 😍😍😍
 
To wszystko jesteśmy blisko z terminami miesiączki tylko nie wiadomo jak u was z owulacja kiedy była bo ja wiem z monitoringu 😀
Ja owulacje miałam od 08.07-09.07 tak mi pokazywała apka i z testów (choć testy pierwszy pik pokazał się 08.07) 😊
Dziewczyny nie wytrzymamdo 30.08( wariuje)
Zero objawów, czuje się super
 
Ja owulacje miałam od 08.07-09.07 tak mi pokazywała apka i z testów (choć testy pierwszy pik pokazał się 08.07) 😊
Dziewczyny nie wytrzymamdo 30.08( wariuje)
Zero objawów, czuje się super
Ja nie mam żadnych mdłości ani nic czasem czuje się zmęczona i delikatnie piesi bola także ja też nie mam spektakularnych objawów 😁
 
No wlasnie dlatego pytam, bo jak wyjdzie to chyba sredni sens robic?
Doczytałam, luteina wyjdzie Ci w badaniu. Wiesz ja Ci tak od serca napiszę. Daj sobie spokój z badaniami. Jak wyjdą dobre to i tak będziesz się doszukiwać jak będą zle to będziesz się jeszcze bardziej martwić ale i tak nie będziesz mogła z tym nic zrobić. Wiem, że to trudne bo chciała byś wiedzieć teraz, natychmiast. Poczekaj ten tydzień na wizytę u swojego lekarza i postaraj się nie denerwować. Ja wierzę, że za szybko poszłaś i z tydzień będzie piękny zarodek z serduszkiem❤️
 
reklama
Do góry