reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

trzymam za Ciebie Kciuki, myślałam o Tobie dzisiaj cały dzień w pracy, i liczę ze będzie dobrze. Są Lekarze i „lekarze”. Sama mialam przypadek, ze poszlam do lekarza ktorego mi kilka dziewczyn polecało … kolejki na pol dnia(prywatnie) i wiesz co nie umial rozpoznać krwiaka od ciazy…. Koleżance ten sam lekarz powiedzial ze serduszko jej dzidzi nie bije a teraz ma syna 10lat :)
I jeszcze jak czytam ten brak empatii… prosze sie nie cieszyc naprzód 😖tragedia
Dzięki, kochana jesteś! 💋💕💕💕
Juz swirowalam, ale maz mówi daj spokoj, poczekaj za tydzień pójdziemy do naszego lekarza, ktory ma dobry sprzet. Grunt, ze pecherzyk jest wysoko i oby wtedy bylo wszystko dobrze widacz bo moze ciaza jest troche mlodsza. Takze nie poddaje sie i nie swiruje, poczekam. Nie mam wyjscia. Tylko szkoda, ze lekarz z gory zaklada, ze nie warto się cieszyc.
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. Wg wyliczeń to 8 tydzień ( 7+5 ). Lekarz powiedział że w idealnym momencie przyszłam na wizytę. Mówił że bardzo dobrze ze robiłam betę tylko dwa razy po teście ciążowym żeby sprawdzić przyrost. Pan Doktor mi pogratulował i pokazal to maleństwo. Zmierzył maluszka i mówił że idealny wymiar. Widziałam bicie serduszka ♡ ❤biło jak szalone. Niestety nie słyszałam dopiero podobno w 10 tygodniu mogę posłuchać wytłumaczył mi dlaczego nie teraz ale ja już zapomniałam z tych nerwów. W czasie badania ciekły mi łzy szczęścia. Zobaczcie załącznik ❤❤❤
Zobacz załącznik 1306569
ciesze sie Twoim szczęściem :)
Chyba jestesmy najstarsze ciążowo.
 
Lekarz podał termin 30.03.2022 ale mi z aplikacji pokazywało 2.04.2022. Doktor powiedział jaki ma wymiary ale ja zapomniałam że stresu. Chyba że na usg to pisze tylko ja nie wiem gdzie bo to pierwsza ciąża nie znam się na tych zdjęciach. 😀
Dziwnie wyliczają te terminy😁 Ja mam dziś 7t6d a lekarz wyliczył mi termin na 01.04 w aplikacji wychodziło mi 31.03🙈
 
Ja też miała tylko pęcherzyk w 5 tygodniu, a lekarka powiedziała,że taki obraz też jest w porządku. Odczekaj. Ja ani nie robiłam bety ani razu jeszcze, a wizytę mam dopiero 2 września. Apropo, betę to trzeba robić na czczo?
Wiesz co nie wiem, ja robiłam na czczo z samego rana, aby wyniki były jak najszybciej.
 
Ja też ostatni okres miał 24.06 i jak dobrze pamiętam to @Qruszon też 😁
Najlepsze jest to że lekarz mówił przewidziany termin na 30.03 a ja mam urodziny dzien później. Takze mam piękna datę ale wiadomo że to różnie bywa z tymi terminami porodu. A zawsze mówiłam że chciałabym urodzić dziecko tak jak moja mama przed 30 urodzinami😃
 
reklama
Dzięki, kochana jesteś! 💋💕💕💕
Juz swirowalam, ale maz mówi daj spokoj, poczekaj za tydzień pójdziemy do naszego lekarza, ktory ma dobry sprzet. Grunt, ze pecherzyk jest wysoko i oby wtedy bylo wszystko dobrze widacz bo moze ciaza jest troche mlodsza. Takze nie poddaje sie i nie swiruje, poczekam. Nie mam wyjscia. Tylko szkoda, ze lekarz z gory zaklada, ze nie warto się cieszyc.
wiesz co mi sie w Tobie podoba ? Ze masz w sobie tyle wiary :)
Mi zawsze lekarz (ten naprawde dobry) mowil zebym badała progesteron.
Jak w 5tyg. Zaczelam panikować ze wszystkie objawy mi minęły , skonsultowałam to z lekarzem wtedy wyslal mnie na bete i progesteron, mimo ze bralam dupka mialam wynik 0,97 wtedy powiedzial ze niestety ale za jakis czas napewno pojawi sie krwawienie i faktycznie po kilku dniach poroniłam. Wiec moze a świetego spokoju zbadaj bete i progesteron ?
 
Do góry