reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

wiesz co mi sie w Tobie podoba ? Ze masz w sobie tyle wiary :)
Mi zawsze lekarz (ten naprawde dobry) mowil zebym badała progesteron.
Jak w 5tyg. Zaczelam panikować ze wszystkie objawy mi minęły , skonsultowałam to z lekarzem wtedy wyslal mnie na bete i progesteron, mimo ze bralam dupka mialam wynik 0,97 wtedy powiedzial ze niestety ale za jakis czas napewno pojawi sie krwawienie i faktycznie po kilku dniach poroniłam. Wiec moze a świetego spokoju zbadaj bete i progesteron ?

Hmmmm moze i masz rację... tak wahalam sie czy to zrobić. A powiedz mi wplyw luteiny i dupka nie bedzie miec na wynik proga ? A dziewczyny, moge to zrobic w kazdej chwli nawet teraz czy z rana najlepiej?
 
reklama
To ja całkiem zbliżone do Was miałam daty, a jednak moja ciąża młodsza od Waszych o około tydzień.
Ostatnia miesiączka 26.06, a test owulacyjny pozytywny 11 lipca. A dzisiaj mam 6+5 :)
Tak naprawdę to wszystko zależy kiedy była owulacja😁 Ostatnio przeglądałam dokumentu i według pierwszego USG z synem ciąża była na 4 tc a według om 6tc. Dwa tygodnie później już i z om i USG był 8tc. Dlatego trzeba mieć nadzieję bo wszystko się może zdążyć 😊
 
Najlepsze jest to że lekarz mówił przewidziany termin na 30.03 a ja mam urodziny dzien później. Takze mam piękna datę ale wiadomo że to różnie bywa z tymi terminami porodu. A zawsze mówiłam że chciałabym urodzić dziecko tak jak moja mama przed 30 urodzinami😃
To u mnie appka pokazuje na 01.04 a położna wyliczyła na 04.05 oba terminy super bo mąż ma wtedy urodziny :D
 
reklama
Witam sie z Wami :) temin mi przypada na 21.04, to moja czwarta ciaza, jedna pozamaciczna-usuniety jajowodod, druga -zatrzymanie akcji serca, z trzeciej mam 1.5 rocznego synka i teraz po półrocznych staraniach nareszcie sie udalo :) wizyte mam w przyszly pon
Kochana napisalam do Ciebie wiadomość prywatna 😉 mam pytanie..
 
Do góry