reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Gratuluję! [emoji173] 7+5 to jeszcze termin kwietniowy? Jakie wymiary miał Maluszek?
Ja jutro idę na usg w 7+2, mam nadzieję że będzie miał około 1cm (to nie będzie pierwsze usg :) [emoji2]
Lekarz podał termin 30.03.2022 ale mi z aplikacji pokazywało 2.04.2022. Doktor powiedział jaki ma wymiary ale ja zapomniałam że stresu. Chyba że na usg to pisze tylko ja nie wiem gdzie bo to pierwsza ciąża nie znam się na tych zdjęciach. 😀
 
reklama
Doczekałam się 😊
Średni dwudniowy przyrost 71%.
20210817_153512.jpg
 
Lekarz podał termin 30.03.2022 ale mi z aplikacji pokazywało 2.04.2022. Doktor powiedział jaki ma wymiary ale ja zapomniałam że stresu. Chyba że na usg to pisze tylko ja nie wiem gdzie bo to pierwsza ciąża nie znam się na tych zdjęciach. [emoji3]
Na USG wymiar dziecka od głowy do pupy to CRL [emoji4] YS to wymiar pęcherzyka żółtkowego, a GS to wymiar pęcherzyka ciążowego [emoji846] w większości te wymiary są gdzieś w prawym dolnym rogu na zdjęciu [emoji846]
 
Ogolem powiem wam, ze konsultowałam sytuacje z innym ginekologiem. Ale nie moglam do niego isc dzis na wizyte z racji odleglych terminow, udalo sie, ze wcisną mnie za tydzień, abym przyszła i jeśli sie uda poprowadzi te ciążę tak samo jak dbal, abym w nia zaszla.
Wedlug niego kształt nie ma duzego znaczenia, bo moga byc owalne i zdarzaja sie poronienia a zna przypadki gdzie duzo bylo takich jak moje i również byly z nich zdrowe dzieci, to ze nie bylo nic poza tym widac jakby nie martwilo mnie, rowniez mowil, ze tydzien duzo zmienia, rownie dobrze poszlabym jutro i by sie okazalo, ze juz cos jest, ale mam w spokoju brac leki, odpoczywać i przyjsc za tydzien. Nie mniej jednak martwie sie.
trzymam za Ciebie Kciuki, myślałam o Tobie dzisiaj cały dzień w pracy, i liczę ze będzie dobrze. Są Lekarze i „lekarze”. Sama mialam przypadek, ze poszlam do lekarza ktorego mi kilka dziewczyn polecało … kolejki na pol dnia(prywatnie) i wiesz co nie umial rozpoznać krwiaka od ciazy…. Koleżance ten sam lekarz powiedzial ze serduszko jej dzidzi nie bije a teraz ma syna 10lat :)
I jeszcze jak czytam ten brak empatii… prosze sie nie cieszyc naprzód 😖tragedia
 
reklama
Do góry